Můj divoký hokejový život

Můj divoký hokejový život - Luboš Brabec, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Luboš Brabec,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj divoký hokejový život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj divoký hokejový život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Brabec,. Číst Můj divoký hokejový život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Životní příběh hokejového bouřliváka Miroslava Fryčera (1959). Jeho velkým snem bylo hrát v Kanadě, ale na počátku 80. let měl jedinou možnost, jak si ho splnit. Emigrovat. Stal se jedním z prvních Čechů v NHL, kde poznával nejen drsný hokej v divokých časech, ale taky osud nevítaného Evropana. Přesto se dokázal prosadit. Zahrál si All Star Game a byl hvězdou klubu Toronto Maple Leafs. V zámoří strávil pozoruhodných osm sezon. V nebývale otevřené autobiografii Fryčer vzpomíná na léta ve Vítkovicích a útěk z Československa, na velké zápasy, slavné spoluhráče i svérázný svět za oponou NHL. Bez ostychu vypráví také o pozdějších problémech s alkoholem a novém životě po transplantaci jater. „Můj divoký hokejový život“ je poutavá kniha, která potěší každého fanouška téhle krásné hry. V roce 2018 vyšel i anglický překlad a v Kanadě se mu dostalo výrazné publicity.


...apravit by to měla kniha Můj divoký hokejový život, na které jsme rok a půl intenzivně pracovali a která vyšla v září 2017 ... Můj divoký hokejový život - Miroslav Fryčer - Megaknihy.cz ... . Miroslav Fryčer o své životní cestě vypráví nejen poutavě a s nadhledem, ale taky s nezvyklou otevřeností. Můj divoký hokejový život. 309 likes · 52 talking about this. Stránka věnovaná knize Můj divoký hokejový život, autobiografii hokejisty Miroslava Fryčera. Není-li uvedeno jinak, je autorem statusů... Můj divoký hokejový život #3 Poprvé jsem zkusil pevnou vazbu, poprvé jsem digit ... Můj divoký hokejový život ... . Není-li uvedeno jinak, je autorem statusů... Můj divoký hokejový život #3 Poprvé jsem zkusil pevnou vazbu, poprvé jsem digitální tisk vyměnil za ofsetový, poprvé mě čekalo jednání o licenčních podmínkách na užití fotografií a poprvé knížka šla rovnou od začátku do klasické di...SOUVISEJÍCÍ KNIHY