Mysl Adolfa Hitlera: Tajná válečná zpráva

Mysl Adolfa Hitlera: Tajná válečná zpráva - Walter C. Langer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Walter C. Langer
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Mysl Adolfa Hitlera: Tajná válečná zpráva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mysl Adolfa Hitlera: Tajná válečná zpráva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Walter C. Langer. Číst Mysl Adolfa Hitlera: Tajná válečná zpráva Online je nyní tak snadné!

POPIS


V temných letech druhé světové války nikdo do myšlení Vůdce nepronikl tak jako Walter C. Langer. V roce 1943 byl Langer, americký psychiatr, požádán, aby pro Úřad strategických služeb a Spojence připravil psychologickou analýzu Adolfa Hitlera. Vycházel z hlášení zpravodajských služeb a rozhovorů s lidmi, kteří se přímo znali s Hitlerem, a prostudoval Hitlerovy texty. Čtenářům se do rukou dostává původně přísně tajná zpráva, díky níž mohou porozumět konfliktům v psychice Adolfa Hitlera, jež stály za jeho vzestupem a pádem.


...lfa Hitlera: Tajná válečná zpráva. Walter C ... Mysl Adolfa Hitlera - Walter C. Langer — Kniha.cz ... . Langer ... Mysl Adolfa Hitlera Autor: Langer, Walter C. Nakladatel: Naše vojsko EAN: 9788020616562 ISBN: 978-80-206-1656-2 Překlad: Čížek, Martin Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Čtenářům se do rukou dostává původně přísně tajná zpráva, díky níž mohou porozumět konfliktům v psychice Adolfa Hitlera, jež stály za jeho vzestupem a pádem. Podtitul: Tajná válečná zpráva Autor: Wal ... Kniha Mysl Adolfa Hitlera - Tajná válečná zpráva - Walter ... ... . Podtitul: Tajná válečná zpráva Autor: Walter C. Langer Rok vydání: 2017 Vazba: Pevná s přebalem lesklá ISBN: 978-80-206-1656-2 Počet stran: 328 Rozměry ... Mysl Adolfa Hitlera - Tajná válečná zpráva. ... aby pro Úřad strategických služeb a Spojence připravil psychologickou analýzu Adolfa Hitlera. Vycházel z hlášení zpravodajských služeb a rozhovorů s lidmi, kteří se přímo znali s Hitlerem, a prostudoval Hit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY