50 odstínů hantecu

50 odstínů hantecu - Honza Žanek Hlaváček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Honza Žanek Hlaváček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
50 odstínů hantecu.pdf


Chcete si knihu přečíst?50 odstínů hantecu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Honza Žanek Hlaváček. Číst 50 odstínů hantecu Online je nyní tak snadné!

POPIS


První hantecová kuchařka na světě. Jídla s příběhem. To, že hantec způsobuje dobrou náladu a navíc chutná skvěle, zjistíte v dvojknize 50 odstínů hantecu / 50 chutí hantecu. V padesáti rozhovorech s našimi celebritami, které se nějakým způsobem „dotkly“ hantecu, se dočtete často i dost pikantní historky legendárních brněnských postav. I třeba o tom, jak se stalo, že se Zlatý slavík do Brna nedostal, a jak se vlastně v Brně hantec objevil. Pro tápající v tomto slangu nechybí ani hantecový slovníček. Naprosto revolučním počinem je siamské dvojče publikace – hantecová kuchařka. Podle ní zaručeně uvaří skvělé jídlo s příchutí hantecu i naprostý kuchařský antitalent. Jinak nevařící autor totiž všechny pokrmy osobně připravoval a své zážitky z kuchyně v knize barvitě popsal. Není bez zajímavosti, že během tohoto počínání přibral dvanáct kilo. Uvedené recepty mají dokonce i svoje vlastní příběhy.


... zážitcích padesáti osobností šoubyznysu a zároveň první hantecová kuchařka na světě ... Padesát odstínů a chutí hantecu - Novinky.cz ... . Jídla s příběhem. Kniha 50 odstínů hantecu vychází už 5. října 2017. Více na ... Hantec v zážitcích padesáti osobností šoubyznysu a zároveň první hantecová kuchařka na světě. Jídla s příběhem. Více o knize čtěte na www.jota.cz ... Hantec v zážitcích padesáti osobností šoubyznysu a zároveň první hantecová kuchařka na světě. Jídla s příběhem. Více o knize čtěte na www.jota.cz ... To, že hantec způsobuje dobrou ... 50 odstínů hantecu - Honza Žanek Hlaváček | Kniha na Alza.cz ... . Jídla s příběhem. Více o knize čtěte na www.jota.cz ... To, že hantec způsobuje dobrou náladu a navíc chutná skvěle, zjistíte v dvojknize 50 odstínů hantecu / 50 chutí hantecu. V padesáti rozhovorech s našimi celebritami, které se nějakým způsobem „dotkly" hantecu, se dočtete často i dost pikantní historky legendárních brněnskýc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY