Malověrnosti

Malověrnosti - Blanka Svobodová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Blanka Svobodová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Malověrnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malověrnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Svobodová. Číst Malověrnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tak si mě konečně všiml Casanova s tučnou šrajtoflí. Jupí! Prvotnímu šoku, že mě - moderní single ženskou, potkal osud Popelky, jsem ráda propadla. Přebírání hrachu od popelu – mravenčí práce pro nejotrlejší – se, zdá se, podařila! Zprvu jsem mu dělala pomyšlení, konejšivé zázemí, stlala postele a zasypávala ji růžovými lístky. Romantika jak vyšitá! Jenomže pan dokonalý všechno prosté od sebe odrážel, jako by byl pingpongový stůl. Pozdě, já v tom už jela, protože velká zamilovanost není nic nevysvětlitelného, proto se nevysvětluje, nemá žádné důvody, jen obyčejně je. Neuvědomila jsem si, že chlap, který má všechno, bude chtít ještě něco. Moc. Ujištění o nepostradatelnosti. Z vysněného milionáře se vyklubal obyčejný lhář prolhaný. Medový lhář měl zalepená ústa od sladkých slov a z kapes třepal vize splněných pětiletek a zářivých desetiletek. Poznávací znamením mi mělo být, že neposlušní muži mají hodně ctitelek, ještě víc milenek a několik bývalých manželek – prostě - chlap, který voní po penězích, má jednu podstatnou přitažlivost navíc. Pokud lapenou ženu lhářova neposlušnost nevyděsí hned v počátku a nevezme nohy na ramena, vzniká příběh, který by nevymyslel sebelepší spisovatel.


... svatý je ta Božská Osoba, která je nám nejblíž na této Zemi ... Richard Müller - Baroko - akordy a text písně ... . Díky Duchu svatému můžeme žít intenzivní vztah s Ježíšem,můžeme poznat Otce. Je to Duch svatý, který ... Kniha Malověrnosti Přidat komentář. gargamelka. 13. února. Na jednu stranu taková ženská slepičí kniha. ... Malověrnosti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze ... Malověrnosti - Blanka Svobodová | Databáze knih ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Malověrnosti Tak si mě konečně všiml Casanova s tučnou šrajtoflí. Jupí! Prvotnímu šoku, že mě - moderní single ženskou, potkal osud Popel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY