Nejčistší z lásek: Válce navzdory

Nejčistší z lásek: Válce navzdory - S.C. Worrall | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
S.C. Worrall
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejčistší z lásek: Válce navzdory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejčistší z lásek: Válce navzdory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S.C. Worrall. Číst Nejčistší z lásek: Válce navzdory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od posledního dopisu uplynuly čtyři měsíce. Nancy však cítí, že je její milý stále naživu. A udělá vše pro to, aby ho našla. Objeví však něco, co navždy změní její život… „Nádherně napsaný a pravdivý kousek historie. Simon Worrall sestavil příběh, který čekal na to, až bude objeven, déle než sedmdesát let.“ Prvotina známého novináře Simona Worralla Nejčistší z lásek je založena na skutečném příběhu vášnivé lásky, kterou prožívala jeho matka Nancy s mladým studentem oxfordské univerzity v začátku druhé světové války. Elegantně něžný milostný příběh mezi Nancy Whelanovou a jejím snoubencem Martinem Prestonem se začne rozvíjet těsně před vypuknutím války. Jak se jejich vztah rozvíjí a prohlubuje, narůstá i děsivá skutečnost neodkladného ozbrojeného konfliktu, který životy obou mladých lidí nenávratně poznamená.Příběh vyšel najevo díky milostným dopisům, které si milenci v době svého vztahu vyměňovali a které autor po smrti své matky nalezl v krabici od bonboniéry. Z láskyplných dopisů autor spletl poutavý příběh, v němž s hlubokou něhou popisuje nejenom city dvou mladých lidí, plné nadějí na společný život, ale také poskytuje čtenářům celkový vhled do situace všech, kteří se museli vyrovnat s krutou realitou války. Kniha Nejčistší z lásek je z těch z příběhů, který se po přečtení několika kapitol stane tak skutečným a bezprostředním jako život sám. Elegantní a nesmírně poutavé vyprávění vykazuje veškeré znaky skvělé literatury stejně jako klasického hollywoodského příběhu.


...tší z lásek: Válce navzdory S.C. Worrall Nakladatel: Bourdon 2019 Nejčistší z lásek (Válce navzdory) množství ... Knihy vydavateľstva BOURDON | kníhkupectvo Literama.sk ... ... Prvotina známého novináře Simona Worralla Nejčistší z lásek je založena na skutečném příběhu vášnivé lásky, kterou prožívala jeho matka Nancy s mladým studentem oxfordské univerzity v začátku druhé světové války. Kniha Nejčistší z lásek je z těch z příběhů, který se po přečtení několika kapitol stane tak skutečným a bezprostředním jako život sám. Elegantní a nesmírně poutavé vyprávění vykazuje veškeré znaky skvělé literatury stejně jako klasického hol ... Nejčistší z lásek (Válce navzdory) ... . Elegantní a nesmírně poutavé vyprávění vykazuje veškeré znaky skvělé literatury stejně jako klasického hollywoodského příběhu. Sdílet 0 Kniha Nejčistší z lásek je z těch z příběhů, který se po přečtení několika kapitol sta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY