Ptáci - Všechny druhy střední Evropy: Průvodce přírodou

Ptáci - Všechny druhy střední Evropy: Průvodce přírodou - Detlef Singer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Detlef Singer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptáci - Všechny druhy střední Evropy: Průvodce přírodou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ptáci - Všechny druhy střední Evropy: Průvodce přírodou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Detlef Singer. Číst Ptáci - Všechny druhy střední Evropy: Průvodce přírodou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento atlas určený všem pozorovatelům a zájemcům o ptáky obsahuje více než 1400 fotografií, doprovodných ilustrací a mapek. U každého druhu uvedená velká fotografie zdůrazňuje jeho typické znaky, ve výřezu umístěná menší fotografie ukazuje ptáka v letu a doprovodná ilustrace zobrazuje samici nebo mladého jedince. To vše, spolu s názorným popisem, umožňuje snadné a spolehlivé určování. Ke každému druhu je navíc připojena mapka letního i zimního rozšíření. Hledání v knize je velmi pohodlné a rychlé díky systému barevných kódů. Na závěr je kniha doplněna několika tabulemi s vyobrazením vajec nejznámějších druhů ptáků.


... Všechny druhy střední Evropy - Průvodce přírodou - Detlef Singer ... Moudrost vlků - MAGNETPRESS.cz ... . Tento atlas určený všem pozorovatelům a zájemcům o ptáky obsahuje více než 1400 fotografií, doprovodných ilustrací a mapek. U každého druhu uvedená velká fotografie zdůrazňuje jeho typické znaky, ve v... Ptáci - Všechny druhy střední Evropy Autor: Singer, Detlef Nakladatel: Ševčík EAN: 9788072912483 ISBN: 978-80-7291-248-3 Překlad: Ševčík, Jiří Popis: 1× kniha, brožovaná, 400 stran, česky Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Ptáci - Všechny druhy ... Ptáci - Všechny druhy střední Evropy - Detlef Singer ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Ptáci - Všechny druhy střední Evropy - Singer Detlef, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ptác...SOUVISEJÍCÍ KNIHY