Stín vítězství

Stín vítězství - David Weber | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Weber
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Stín vítězství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stín vítězství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Weber. Číst Stín vítězství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Občas věci nevyjdou tak, jak se plánují. Mesanský blok má plán, na kterém pracuje už celá staletí. Plán na přeměnu galaxie a genetické vylepšení – svým způsobem – lidské rasy. Až donedávna šlo všechno jako po másle, pak ale Blok narazil na menší překážku na cestě zvanou Hvězdné království Mantichora. Vyřešilo to tak, že zinscenovalo válku se Solarním svazem, největší a nejstrašnější mezihvězdnou silou v lidské historii. A aby věci urychlilo, podniklo ničivý záludný útok, kterým zničilo průmyslovou infrastrukturu Královského námořnictva Mantichory. Pak pomocí diverzní operace Janus podnítilo revoluce na planetách spravovaných Mantichorou. To dohromady utvrdilo Solární svaz v odhodlání zničit Hvězdné království jednou pro vždy a zdiskreditovat ho po celé galaxii. I ty nejdůmyslnější plány ale mohou mít nezamýšlené důsledky a jedním z nich je v tomto případě nová naděje na svobodu pro utiskované národy v celém vesmíru. Čtrnáctá kniha z cyklu o Honor Harringtonové.


...ítězství 2019; Stanice Bazilišek 2000; Ve službách Meče 2007; Čest královny 2000; Sílící bouře 2014; V bezvýchodném terénu 2010; všech 33 knih autora ... Stín - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Kniha Stín vítězství je v Stín vítězství Autor: Weber, David Nakladatel: Polaris EAN: 9788073324285 ISBN: 978-80-7332-428-5 Originál: Shadow of Victory Překlad: Engliš, Jiří ... Stín vítězství Občas věci nevyjdou tak, jak se plánují. Mesanský blok má plán, na kterém pracuje už celá staletí. Plán na přeměnu galaxie a genetické vylepšení - svým způsobem - lidské rasy. Až donedávn ... Kniha Stín vítězství - David Weber | Dobré Knihy.cz ... . Mesanský blok má plán, na kterém pracuje už celá staletí. Plán na přeměnu galaxie a genetické vylepšení - svým způsobem - lidské rasy. Až donedávna šlo všechno jako po másle, pak ale Blok narazil na menší překážku na cestě zvanou Hvězdné ... Stín vítězství (978-80...SOUVISEJÍCÍ KNIHY