To nejlepší z Nejlepšího copywritera: O psaní, reklamě a duši.

To nejlepší z Nejlepšího copywritera: O psaní, reklamě a duši. - Pavel Šenkapoun | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Šenkapoun
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To nejlepší z Nejlepšího copywritera: O psaní, reklamě a duši..pdf


Chcete si knihu přečíst?To nejlepší z Nejlepšího copywritera: O psaní, reklamě a duši. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Šenkapoun. Číst To nejlepší z Nejlepšího copywritera: O psaní, reklamě a duši. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od začátku roku 2014 vycházejí na blogu Nejlepší copywriter články o psaní, českém jazyce, podnikání, marketingu a osobnostním rozvoji. Obsahují velké množství praktických rad, jak zvýšit přesvědčivost, čtivost, údernost, jazykovou úroveň i plynulost textů a jak pracovat na své online propagaci. Zároveň boří řadu stereotypů spojených s reklamou a digitálním obsahem a snaží se hledat odpovědi i na hlubší otázky související s duševním zdravím, estetikou a spiritualitou.Blog se vyznačuje osobitým stylem založeným na ironii, humoru a jazykovém bohatství, díky kterým si jej oblíbily tisíce čtenářů. Tato kniha představuje výběr z blogových příspěvků, které se na Nejlepším copywriterovi dočkaly největšího ohlasu.


...epší z Nejlepšího copywritera Autor: Šenkapoun, Pavel Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788074134029 ISBN: 978-80-7413-402-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 16,8 × 23 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Manažment a financovanie v zdravotníctve ... . vydání) O psaní, reklamě a duši. Pavel Šenkapoun má dar psaní. Píše srozumitelně, čtivě a s přirozeným smyslem pro humor. Píše tak, že vám z jeho textu vždy něco uvízne v hlavě, aniž byste třeba chtěli. Bavíte se a zároveň vstřebáváte užitečné informace. A tak je to správné, tak to má být. O psaní, reklamě a duši. Pavel Šenkapoun má dar psaní. Píše srozumitelně, čtivě a s přirozeným smyslem p ... To nejlepsi z televizniho humoru | Sleviste.cz ... . Bavíte se a zároveň vstřebáváte užitečné informace. A tak je to správné, tak to má být. O psaní, reklamě a duši. Pavel Šenkapoun má dar psaní. Píše srozumitelně, čtivě a s přirozeným smyslem pro humor. Píše tak, že vám z jeho textu vždy něco uvízne v hlavě, aniž byste třeba chtěli. Bavíte se a zároveň vstřeb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY