Hormonální jógová terapie 2

Hormonální jógová terapie 2 - Dinah Rodrigues | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dinah Rodrigues
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hormonální jógová terapie 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hormonální jógová terapie 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dinah Rodrigues. Číst Hormonální jógová terapie 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihu Hormonální jógová terapie 2 vytvořila Dinah Rodrigues na základě vynikajících výsledků, kterých dosáhla pomocí hormonální jógy pro menopauzu. „Při rozvíjení této hormonální jógové terapie jsem využila stejné techniky, které jsem – s velmi dobrými výsledky – používala v hormonální jógové terapii pro menopauzu a andropauzu. V tomto případě jsem se však zaměřila na jiné žlázy – na hypofýzu, štítnou žlázu, játra, nadledvinky a zejména na slinivku břišní. V případě diabetu je také velmi důležité soustředit se na snižování stresu, neboť tento má velmi negativní vliv na naše zdraví a výrazně zvyšuje naši hladinu cukru v krvi. Sestavila jsem proto speciální druh dynamické a energické jógy, kterou jsem zkombinovala s pečlivě vybranými dechovými technikami (pránájámou), jež jsou zaměřeny na aktivování jednotlivých žláz. Pro zesílení účinku, kterých je možné dosáhnout pomocí ásan a dechových technik, jsem do Hormonální jógové terapie 2 zařadila také tibetskou techniku k nasměrovávání prány do konkrétních žláz, jež byly při daném cvičení aktivovány.“ Jelikož je hormonální jóga holistickou technikou, tak kromě svých nejdůležitějších pozitivních účinků, mezi něž patří znovuaktivování tvorby inzulinu ve slinivce, blahodárně působí na naše tělo jako celek, a to zejména na oblast ledvin, očí, krevního oběhu, dále léčí některé neuropatie, sexuální problémy, vysoký krevní tlak, hypoglykémii, hyperglykémii a mnoho dalších zdravotních problémů, což má velký význam pro diabetiky.


...lní jógová terapie (HJT) je přírodní léčba založená na sestavě cviků a technik vytvořených Dinah Rodrigues z Brazílie ... LEKCE JÓGY HORMONAL BALANCE 2.ČAKRA - pohlavní orgány ... ... . Cviky aktivují a harmonizují celý hormonální systém, díky čemuž je možné dosáhnout viditelné a citelné zlepšení svého zdravotního stavu. Zároveň detoxikují tělo, rozšíří plíce ... +44 141 375 7212. Company reg: SC132432 VAT: GB 554 72 2340. Refresh kurz pro lektorky HJT pro ženy dle Dinah Rodrigues. Radka Kolínová 10.02.2019. Jsem moc ráda, že se mi na poslední ch ... Kniha: Hormonální jógová terapie - Dinah Rodrigues | Knihy ... ... . Refresh kurz pro lektorky HJT pro ženy dle Dinah Rodrigues. Radka Kolínová 10.02.2019. Jsem moc ráda, že se mi na poslední chvíli změnily plány a mohla jsem se účastnit refresh kurzu pro lektorky HJT pro ženy 18.1.2019 v Centru hormonální jógy v Praze. Nejen, že jsem ... LEKCE JÓGY HORMONAL BALANCE 1.ČAKRA - nadledvinky, močový měchýř, tlusté stře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY