Temná věž I. - Pistolník

Temná věž I. - Pistolník - Stephen King | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná věž I. - Pistolník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temná věž I. - Pistolník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Temná věž I. - Pistolník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pistolník je úvodním svazkem obří ságy Temná věž, kterou píše Stephen King od studentských let.Titulní postava, pistolník Roland, je poslední střelec přízračného světa, ztraceného obludně daleko v budoucnosti. Je to svět zdevastovaný jak fyzicky, tak morálně, budící zdání, že je peklem a jeho obyvatelé dušemi hříšníků. A právě pravdu tohoto světa, zda je skutečným podsvětím, či pouze jen děsivou alternativou světa našeho, tvrdošíjně hledá Roland.


...ěž I - Pistolník. Pistolník nás zavádí k Rolandovi z Gileadu, který pronásleduje muže v černém do hor, jež dělí poušť od Západního moře ... Soví svět: AUDIOKNIHA: Stephen King - Temná věž: Pistolník ... . Po cestě zachrání chlapce Jakea, který je z jiné doby a místa, a brzy se stane součástí ka-tet navzdory Rolandovu prostomyslnému cíli chytit muže v černém za každou ... TEMNÁ VĚŽ. Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli. V první knize Pistolník představuje Stephen King čtenářům jednoho ze svých nejtajemnějších hrdinů, Rolanda z Gileadu, posledního pistolníka ... Temná věž / Temná veža: Pistolník - Stephen King ... ... . V první knize Pistolník představuje Stephen King čtenářům jednoho ze svých nejtajemnějších hrdinů, Rolanda z Gileadu, posledního pistolníka.Je to znepokojivý samotář putující po fascinující cestě dobra a zla. Temná Věž Nejde však o hororovou ságu, avšak temné (a výraz temné je zde opravdu na místě) prvky, které nás provázejí celou Kingovou tvorbou, jsou výrazné i zde. Vzhledem k rozpětí díla můžeme Tem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY