Česká příroda: Krásy a zajímavosti

Česká příroda: Krásy a zajímavosti - Jan Kopecký | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Kopecký
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká příroda: Krásy a zajímavosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká příroda: Krásy a zajímavosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kopecký. Číst Česká příroda: Krásy a zajímavosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Jana Kopeckého přináší fotografie vzácných a chráněných zástupců naší fauny a flóry doplněné o jejich stručný popis i zážitky, které autor při jejich fotografování získal. Čtenář zde nalezne fotografie českých orchidejí, souboje roháčů (brouků i potápek), ale i tetřívků, srnců, jelenů a daňků, snímky vzácných bahňáků z jižních Čech i zedníčka skalního z jihomoravské Pálavy. Všechny snímky byly pořízeny ve volné přírodě České republiky.


... krajina se sice nemůže pochlubit velehorami či mořem, ale přesto je výjimečná ... Česká příroda krásy a zajímavosti — Academia ... . Poznejte klenoty české přírody na více než 150 fotografiích. Krásy Čech.cz - klenoty české přírody Poznejte přírodní zajímavosti, unikáty a rarity, které Česko nabízí! V bohaté přehlídce přírodních zajímavostí najdete řadu neobvyklých a jedinečných míst: bludiště skalních měst, vodopády, kaňony, rašeliniště protkaná úzkými chodníčky, kamenné pokličky i strže, kde i v létě objevíte led a sníh. Česká příroda: Krásy a zajímavosti. Jan Kopecký Nakladatel: Video-foto-kunc 2 ... ČESKÁ PŘÍRODA, krásy a zajímavosti | Vladimír Kunc ... . Česká příroda: Krásy a zajímavosti. Jan Kopecký Nakladatel: Video-foto-kunc 2019 ... Česká příroda Autor: Kopecký, Jan Nakladatel: Video-foto-kunc EAN: 9788090711860 ISBN: 978-80-907118-6- Popis: 1× kniha, vázaná, 180 stran, česky > Česká příroda-16...SOUVISEJÍCÍ KNIHY