Chůva

Chůva - Gilly MacMillanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gilly MacMillanová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Chůva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chůva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gilly MacMillanová. Číst Chůva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malá Jo zbožňuje chůvu Hannah víc než svoji matku, a tak když jedné noci Hannah beze stopy zmizí, holčička je naprosto zničená. O třicet let později se Jo vrací do rodičovského domu a je nucena čelit svému složitému vztahu s matkou. Jenže když jsou v jezeře na jejich pozemku objeveny lidské ostatky, Jo začne pochybovat o všem, o čem byla až dosud skálopevně přesvědčená. Pak když na dveře jejich domu zaklepe nečekaný host, Jo zažije další šok. Zoufale se snaží doplnit mezery ve svých nejasných vzpomínkách. Nezbývá jí než přijít na to, co byla její chůva zač a proč zmizela. A především se musí rozhodnout, zda může věřit vlastní matce… Chůva od autorky bestsellerů Spálená obloha či Dokonalá Gilly Macmillanové je temným a nepředvídatelným příběhem plným tajemství a klamu. Je to ďábelsky chytrý thriller, který nám připomíná, že někdy je mnohem snazší přijmout lež namísto kruté, bolestné pravdy.


...a profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (kód: 69-017-M) ... Chůvy - Volná místa v lokalitě Hlavní město Praha (i s ... ... . Kurz první pomoci, e-learning. Chůva k pohledání . Žánr Komedie. IMDb 6.2. ČSFD 62%. Obsah. Když Fran vyhodili z obchodu s kosmetikou, snažila se prodat poslední make-up. Narazila na dům Maxe Sheffielda (ovdovělý brodwayský producent se třemi dětmi), tomu se zalíbila, a tak ji najal jako chůvu ke svým ratolestem. I když nutno přiznat, že Franiny ... První singl z nadcházející desky, která vyjde na pod ... Ryes & Kenny Rough: Chůva - YouTube ... . I když nutno přiznat, že Franiny ... První singl z nadcházející desky, která vyjde na podzim roku 2010 pod TyNikdy labelem. Chůva od autorky bestsellerů Spálená obloha či Dokonalá Gilly Macmillanové je temným a nepředvídatelným příběhem plným tajemství a klamu. Je to ďá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY