Neslavná mládí slavných: Komu učení nevonělo.....

Neslavná mládí slavných: Komu učení nevonělo..... - Luboš Y. Koláček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Luboš Y. Koláček
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Neslavná mládí slavných: Komu učení nevonělo......pdf


Chcete si knihu přečíst?Neslavná mládí slavných: Komu učení nevonělo..... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Y. Koláček. Číst Neslavná mládí slavných: Komu učení nevonělo..... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakpak se asi učil velký vojevůdce Napoleon? Byl vzorným žákem nebo mu učení moc nešlo? A co třeba naše Božena Němcová? Jak na tom byla s psaním a čtením? A jak to šlo ve škole hudebním génium Antonínu Dvořákovi nebo Bedřichu Smetanovi, co prováděla slavná malířka Toyen ve škole a co ostatní? No a jak to měli Charlie Chaplin nebo jeden z největších géniů všech dob Albert Einstein? Byli geniální už jako studenti? Kniha Luboše Y. Koláčka, jednoho z našich předních autorů literatury faktu, přináší unikátní pohled na to, jak studovaly významné osobnosti našich i světových dějin, a že ani ti největší géniové nebyli právě nejlepšími žáky a studenty pod sluncem.


...řináší unikátní pohled na to, jak studovaly významné osobnosti našich i světových dějin, a že ani ti největší géniové nebyli právě nejlepšími žáky a studenty pod sluncem ... Knihy autora Luboš Y. Koláček | kníhkupectvo Literama.sk ... . Jakpak se asi učil velký vojevůdce Napoleon? Byl vzorným žákem nebo mu učení moc nešlo? A co třeba naše Božena Němcová? Jak na tom byla s psaním a čtením? A jak to šlo ve škole hudebním génium Antonínu Dvořákovi nebo Bedřichu Smetanovi, co prováděla slavná malířka Toyen ve škole a co ostatní? Téma/žánr: osobnosti, Počet stran: 189, Cena: 263 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Olympia Neslavná mládí slavných. Kdo napsal k ... Neslavná mládí slavných: Komu učení nevonělo..... - Luboš ... ... . Kdo napsal k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY