Podivuhodná odhalení Artura Peppera

Podivuhodná odhalení Artura Peppera - Phaedra Patricková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Phaedra Patricková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivuhodná odhalení Artura Peppera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podivuhodná odhalení Artura Peppera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Phaedra Patricková. Číst Podivuhodná odhalení Artura Peppera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Devětašedesátiletý Artur Pepper vede jednotvárný život. Vstává přesně v 7.30, docela stejně jako v dobách, kdy ještě žila jeho manželka Miriam. Oblékne si vždy tytéž šedé kalhoty a pletenou vestu barvy hořčice, zalije kapradinu Frederiku a zamíří na zahrádku. Jenže v den prvního výročí Miriaminy smrti se cosi změní. Při třídění jejích věcí Artur nachází nápadný zlatý náramek s přívěsky, který nikdy neviděl. Následuje překvapivá a nezapomenutelná odysea, která ho zavádí přes Londýn do Paříže a daleké Indie. Podniká epickou výpravu za pravdou o utajovaném životě vlastní ženy v dobách, než se poznali – cestu, při níž na těch nejméně očekávaných místech nalézá naději, útěchu i poznání sebe sama. V Podivuhodných odhaleních Artura Peppera poznáváme plejádu nezapomenutelných postav s velkým srdcem a neodolatelnými chybami. Autorčin půvabný debut je tak radostnou oslavou nekonečných možností lidského života.


...hodná odhalení Artura Peppera book. Read 5,588 reviews from the world's largest community for readers ... Patricková - Podivuhodná odhalení Artura Peppera (2017) ... . Devětašedesátiletý Artur Pepper vede jednotv... Kniha Podivuhodná odhalení Artura Peppera Přidat komentář. bara587. 1 06. května. Tak tohle mě docela bavilo. ... O čem je kniha Podivuhodná odhalení Artura Peppera? Devětašedesátiletý Artur Pepper vede jednotvárný život. Vstává přesně v 7.30, docela stejně jako v dobách, kdy ještě žila jeho manželka Miriam. Oblékne si vždy tytéž ... Podivuhodná odhalení Artura Peppera - Knihkupectví Luxor ... .30, docela stejně jako v dobách, kdy ještě žila jeho manželka Miriam. Oblékne si vždy tytéž šedé kalhoty a pletenou vestu barvy hořčice, zalije kapradinu Frederiku a zamíří na zahrádku. Podivuhodná odhalení Artura Peppera Patricková, Phaedra Cena: 249 Kč Druhá šance klenotníka Benedikta Patricková, Phaedra ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY