Prázdný člun

Prázdný člun - Osho | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Prázdný člun.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prázdný člun ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst Prázdný člun Online je nyní tak snadné!

POPIS


V rozjímání nad příběhy čínského mystika Čuang-c'eho rozvíjí Osho tři tisíce let staré taoistické poselství o dosažení seberealizace a pomáhá nám hlouběji porozumět sobě samým a svému životu. Název knihy vychází z příběhu o muži, který se plaví přes řeku a do jeho loďky narazí prázdný člun; příběh je učením o emocích, v tomto případě o hněvu. Kniha hovoří srozumitelnou řečí, zanechává ve čtenáři hluboký dojem a zázračným způsobem mění každého, kdo při svém rozvoji pracuje s technikou pozornosti a bdělosti. Prázdný člun je prázdná mysl bez ega – člověk, který se stal nikým. Osho nazývá Čuang-c'eho vzácnou květinou, protože stát se nikým je velmi výjimečná, takřka nemožná věc, jedna z nejtěžších na světě. Tato fascinující kniha je naukou o lidské mysli, lidském egu a meditaci – bráně k nejhlubším mystériím života.


... člun je prázdná mysl bez ega - člověk, který se stal nikým ... Prázdný člun - Rozjímání na sútrami mistra Čuanga (Osho ... ... . Osho nazývá Čuang-c'eho vzácnou květinou, protože stát se nikým je velmi výjimečná, takřka nemožná věc, jedna z nejtěžších na světě. Všechny informace o produktu Kniha Prázdný člun - Rozjímání na sútrami mistra Čuanga - Osho, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Prázdný člun - Rozjímání na sútrami mistra Čuanga - Osho. Prázdný člun je prázdná mysl bez ega - člověk, který se s ... Prázdný člun - Osho Rajneesh | Knihy Dobrovský ... . Prázdný člun je prázdná mysl bez ega - člověk, který se stal nikým. Osho nazývá Čuang-c'eho vzácnou květinou, protože stát se nikým je velmi výjimečná, takřka nemožná věc, jedna z nejtěžších na světě. Tato fascinující kniha je naukou o lidské mysli, lidském egu a meditaci - bráně k nejhlubším ... Všetky informácie o produkte Kniha P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY