Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům

Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům - Laura Greaves | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Greaves
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Greaves. Číst Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psi jsou známí svou loajalitou a ti, kteří byli zachráněni před týráním nebo adoptováni z útulků, jsou lidem, jež jim nabídli druhou šanci, obzvlášť oddaní. V této mimořádné sbírce skutečných příběhů se seznámíte se statečnými psy, kteří projevili neuvěřitelnou odvahu, a dokonce riskovali život, aby zachránili své lidi. V knize najdete šestnáct okouzlujících příběhů plných nezapomenutelných okamžiků odvahy. Příběhů o skutečné obětavosti, lásce, oddanosti, hrdinství, laskavosti a soucitu. Poznáte šestnáct psů z různých zemí světa, kteří sice neprošli speciálním výcvikem po boku policistů či záchranářů, přesto dokázali zachránit lidské životy. Je tu Leala, fena staforda, která doběhla pro pomoc, když dvouletý syn jejích majitelů spadl do přehrady. Buddy, labrador, který včas probudil svou paničku, a zachránil ji tak před požárem. Nebo Brian, pitbull, který statečně zahnal tři agresivní psy útočící na Debbie – ženu, která ho zachránila před utracením. Tato knížka pohladí po duši každého milovníka zvířat i všechny, kteří mají rádi příběhy se šťastným koncem.


...inové Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům ... Knihy Greaves Laura | Dobré Knihy.cz ... . Greaves Laura. Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. Psi jsou známí svou loajalitou a ti, kteří byli zachráněni před týráním nebo adoptováni z útulků, jsou lidem, jež jim nabídli druhou šanci, obzvlášť oddaní. V této mimořádné sbírce skutečných příběhů se seznámíte se statečnými psy, kteří projevili neuvěřitelnou odvahu, a dokonce riskovali život, aby zachránili své lidi. Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým p ... Psí hrdinové (Laura Greaves) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Psí hrdinové: Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům Laura Greaves Nakladatel: Cosmopolis 2019 Psí hrdinové -- Skutečné příběhy psů, kteří zachránili život svým páníčkům - Greaves, Laura ; Šestnáct p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY