Zbožštění v Kristu v textech Tomáše Akvinského

Zbožštění v Kristu v textech Tomáše Akvinského - Jean-Luc Somme | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Luc Somme
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zbožštění v Kristu v textech Tomáše Akvinského.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zbožštění v Kristu v textech Tomáše Akvinského ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Luc Somme. Číst Zbožštění v Kristu v textech Tomáše Akvinského Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pojednání o Božím synovství a zbožštění člověka, inspirované texty Tomáše Akvinského. Autor vychází z Tomášových komentářů k Pavlovým listům a k Evangeliu podle Jana a prostřednictvím Tomášova lectio divina ukazuje, kam až sahá Boží plán moudrosti a lásky k nám: máme se milostí stát tím, čím je Slovo svou přirozeností, synem Boha. Tomášova reflexe nám odhaluje krásu dědictví, které je nám určeno, a vznešenost a důstojnost společného povolání každé lidské osoby.


...ění v Kristu v textech Tomáše Akvinského ... Abba Dorotheos z Gazy | Odborná literatúra a právnická ... ... . Luc-Thomas Somme, překlad Metoděj Němec, brož., 88 str., rok vydání 2019 Pojednání o Božím synovství a zbožštění člověka, inspirované texty Tomáše Akvinského. Autor vychází z Tomášových komentářů k Pavlovým listům a k Evangeliu podle Jana a prostřednictvím Tomášova… Zbožštění v Kristu v textech Tomáše Akvinského Autor: Somme, Jean-Luc Nakladatel: Krystal OP EAN: 9788075750686 ISBN: 978-80-7575-068-6 Překlad: Němec, Metoděj Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Zbožštění v Kristu v textech ... Zbožštění v Kristu v textech Tomáše Akvinského - Jean-Luc ... ... . vydání) Zbožštění v Kristu v textech Tomáše Akvinského za 115 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz Kniha: Zbožštění v K...SOUVISEJÍCÍ KNIHY