Jak to celé přežít a nezbláznit se

Jak to celé přežít a nezbláznit se - Denisa Cziglová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Denisa Cziglová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to celé přežít a nezbláznit se.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak to celé přežít a nezbláznit se ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Denisa Cziglová. Číst Jak to celé přežít a nezbláznit se Online je nyní tak snadné!

POPIS


Životní příběh onkologické pacientky a foodblogerky Denisy Cziglové, který rozesmutní i rozveselí, zahřeje i rozladí, pohladí na duši a potěší vaše chuťové pohárky. Prostřednictvím životních milníků autorky se můžete i vy posunout dále, poučit se z již prožitého a uvědomit si, co je v životě to nejdůležitější. Můžete se také zamyslet, jak začnete nový den a co všechno pro sebe uděláte. Část knihy obsahuje rovněž i zdravé recepty, které mohou posloužit jako pomyslné vodítko ke zdravějšímu a třeba i hodnotnějšímu životu.


...ak to celé přežít a nezbláznit se Autor: Cziglová, Denisa Nakladatel: Backstage Books EAN: 9788088049906 ISBN: 978-80-88049-90-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 307 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Jak vydržet doma a nezbláznit se - Novinky.cz ... . vydání) Jak to celé přežít a nezbláznit se (54) 01. října 2017 "Jako Rocky Balboa" Tento týden jsem chtěla psát rychleji a překvapit vás klasicky středečním příběhem, ale v úterý navečer přišla smutná zpráva a já nebyla schopná sednout jen tak k počítači a psát. Jak to celé přežít a nezbláznit se . Životní příběh onkologické pacientky a foodblogerky Denisy Cziglové, který rozesmutní i rozveselí, zahřeje i rozladí, pohladí na duši a potěší vaše chuťové pohárk ... Jak to celé přežít a nezbláznit se (56) | Food Therapy by ... ... . Jak to celé přežít a nezbláznit se . Životní příběh onkologické pacientky a foodblogerky Denisy Cziglové, který rozesmutní i rozveselí, zahřeje i rozladí, pohladí na duši a potěší vaše chuťové pohárky. Prostřednictvím...SOUVISEJÍCÍ KNIHY