Mafie v České televizi aneb Jak zprivatizovat ČT

Mafie v České televizi aneb Jak zprivatizovat ČT - Martin Švehla | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Švehla
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mafie v České televizi aneb Jak zprivatizovat ČT.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mafie v České televizi aneb Jak zprivatizovat ČT ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Švehla. Číst Mafie v České televizi aneb Jak zprivatizovat ČT Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román z prostředí české politiky. Napínavý příběh o tom, co by se stalo, kdyby si někdo usmyslel zprivatizovat Českou televizi. Podařilo by se mu to, nebo ne? Stačí mít peníze a najmout si za ně ty správné lidi, nebo jsou tu zákony a principy, které to nedovolí? Příběh je sice smyšlený, ale odehrává se v realitě české politiky, byznysu, médií a justice. Ukazuje, jakou moc mají informace, jaké bohatství se v nich skrývá pro ty, kteří je mají a dovedou s nimi nakládat. Nezávislý novinář natočí reportáž o podvodech mediálního impéria a pohne tak jedním kamínkem v mozaice. Spustí lavinu, na jejímž konci mohou být velké zisky, ale také rizika a ztráty.


...České televizi aneb Jak zprivatizovat ČT Autor: Švehla, Martin Nakladatel: Brána EAN: 9788072439997 ISBN: 978-80-7243-999-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 14 × 20,8 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Martin Švehla životopis | Databáze knih ... . vydání) Mafie v České televizi aneb Jak zprivatizovat ČT Autor: Martin Švehla Román z prostředí české politiky Napínavý příběh o tom, co by se stalo, kdyby si někdo usmyslel zprivatizovat Českou televizi. Obávám se, že už je veřejnoprávní ČT dávno zprivatizována, kdy skutečná politická mafie vytvořila v ČT druhou mafii, která plní její přání. Zájmy veřejnosti Rada ČT mnoho ... Kupte knihu Mafie v ... Mafie v České televizi aneb Jak zprivatizovat ČT - Martin ... ... . Obávám se, že už je veřejnoprávní ČT dávno zprivatizována, kdy skutečná politická mafie vytvořila v ČT druhou mafii, která plní její přání. Zájmy veřejnosti Rada ČT mnoho ... Kupte knihu Mafie v České televizi (Martin Švehla) s 20 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě. Pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY