Magorova mystická růže

Magorova mystická růže - Ivan Martin Jirous | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Martin Jirous
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Magorova mystická růže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magorova mystická růže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Martin Jirous. Číst Magorova mystická růže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje původně v samizdatu vydané sbírky z let 1981 -82 Magorova mystcká růže, Magorovo borágo a Mládí nevykouřené. V autorově poezii se zcela programově odráží společenská a politická situace uvedeného období. Autor zde vykresluje portréty svých přátel, vězněných v drtivé většině tehdejším režimem. I proto lze tuto poezii nazvat jako angažovanou a angažující se. Doslov Martin Machovec.


...a mystická růže Autor: Jirous, Ivan Martin Nakladatel: Maťa EAN: 9788072872404 ISBN: 978-80-7287-240-4 Ilustrace: Krejcar, Libor Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 11,5 × 15 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Magorova mystická růže | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . vydání) Magorova mystická růže. Celkové hodnocení ... Kniha obsahuje původně v samizdatu vydané sbírky z let 1981 -82 Magorova mystcká růže, Magorovo borágo a Mládí nevykouřené. V autorově poezii se zcela programově odráží společenská a politická situace uvedeného období. Autor zde vykresluje portréty svých přátel ... Kniha Magorova mystická růže na www.alza.cz. Veškeré informac ... Jirous, Ivan Martin : Magorova mystická růže ... . V autorově poezii se zcela programově odráží společenská a politická situace uvedeného období. Autor zde vykresluje portréty svých přátel ... Kniha Magorova mystická růže na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Magorova mystická růže od ostatních uživatelů. ... Magorova myst...SOUVISEJÍCÍ KNIHY