Neobyčejná dobrodružství

Neobyčejná dobrodružství - Daniel Wallace | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Wallace
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neobyčejná dobrodružství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neobyčejná dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Wallace. Číst Neobyčejná dobrodružství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Edsel Bronfman je nevýrazný, ostýchavý mladík, který má v životě rád jednoduchý řád. Všechen svůj čas dělí mezi práci řadového referenta a svou matku, jejíž záviděníhodnou bohémskou oduševnělost začíná kvapem střídat stařecká demence. Mívá sice ještě občas světlé chvilky, ale přestává být jasné, kdy jde o výstřelek oduševnělé bohémky a kdy o duševní lapsus staré pomatené notoričky. Pořídila si Edsela s jedním ze svých četných milenců v dobách, kdy se dělala láska, ne válka. K její lítosti syn nezdědil esprit donchuána. Edsel je čistá duše, všechno bere vážně a zgruntu poctivě, žije monotónní život a za vrchol vzrušení považuje zisk propisovačky s logem firmy, která mu až doposud chyběla ve sbírce. Jednoho dne mu ovšem zavolá operátorka číslo 61217 a oznámí mu, že vyhrál víkendový pobyt v luxusním apartmánu na Floridě. Věc má ovšem háček – poukaz je určen výlučně pro dvě osoby a má omezenou platnost. Edsel přistoupí k hledání partnerky pro víkend u moře stejně zodpovědně jako k jakémukoli jinému pracovnímu úkolu. Tíží ho sice obava, že taková věc může převrátit jeho život úplně naruby, ale nakonec v něm převáží touha podívat se na Floridu a zažít vzrušení, o němž všichni tolik básní. Zevrubné přípravy zahrnují členství v posilovně, návštěvu nočního baru, střetnutí s drogovým dealerem, a dokonce i hodinový pobyt ve vězení. A během toho všeho se mu do života připletou tři ženy, do nichž je tak trochu zamilovaný a ony jsou tak nějak zamilované do něj. Jenomže zažít neobyčejná dobrodružství na Floridě může jen s jednou z nich.


...ejná dobrodružství mistra Antifera (1894, Mirifiques aventures de maître Antifer) je dobrodružný román francouzského spisovatele Julesa Verna z jeho cyklu Podivuhodné cesty (Les Voyages extraordinaires) ... Neobyčejná dobrodružství - Daniel Wallace | Databáze knih ... .Česky román také vyšel pod názvem Dobrodružná závěť Píše se rok 1941 a v ruské zapadlé vesničce Rudá způsobí rozruch armádní letadlo, které tu nouzově přistane. Hlídáním letadla je pověřen prostoduchý vojín Ivan Čonkin, který až dosud pouze vypomáhal v kuchyni a s armádním drilem nemá valné… Directed by Jirí Menzel. With Gennadiy Nazarov, Zoya Buryak, Vladimir Ilin, Valeriy Zolotukhin. Set in a small Ukrainian village during the outbreak of war with Germany in 1941 Private Chonkin, not overly endowed with intellig ... Zápisky jedné knihovnice : Neobyčejná dobrodružství ... . With Gennadiy Nazarov, Zoya Buryak, Vladimir Ilin, Valeriy Zolotukhin. Set in a small Ukrainian village during the outbreak of war with Germany in 1941 Private Chonkin, not overly endowed with intellig...SOUVISEJÍCÍ KNIHY