Sám přes duny do Dakaru

Sám přes duny do Dakaru - Prokop Siwek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Prokop Siwek
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Sám přes duny do Dakaru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sám přes duny do Dakaru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Prokop Siwek. Číst Sám přes duny do Dakaru Online je nyní tak snadné!

POPIS


V přihlášce bylo jasně napsáno, že jsem do závodu přihlásil Tatru – a sebe. Nikoho dalšího. Francouzští úředníci na mě přesto u přejímek nevěřícně hleděli. Ty fakt pojedeš sám, podivovali se. Kýval jsem, že ano, že to není chyba v materiálech, ale pořád ve mně byla malá dušička. Pak pokrčili rameny, popřáli mi štěstí, a to razítko mi dali! Spadl mi obrovský balvan ze srdce, měl jsem takovou radost, jako bych už byl v cíli! Dvacet let na to čekám, a je to tady! Pojedu sám, jen se svou velkou desetitunovou motorkou. Tomáš Tomeček je testovací jezdec v automobilce Tatra. Dálkovým závodům se věnuje od roku 1995, výhradně ve spojení s kamiony Tatra. Rally Dakar (Paříž - Dakar) se zúčastnil 16x, Africa Eco Race osmkrát. Oba závody vyhrál, 12x stál na stupních vítězů. Patří k hlavním tvářím Africa Eco Race. Úspěšnou sólo jízdou bez navigátora přepsal historii dálkových závodů v kategorii kamionů. Přezdívá se mu Desert Master a Captain Solo. Kniha je doplněna o účast Tomáše Tomečka na Rally Dakar na přelomu roku 2018/2019 a obsahuje tak i aktualizované tabulky a fotografické přílohy.


... Sám přes duny do Dakaru od Prokop Siwek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha: Sám přes duny do Dakaru - Prokop Siwek | Knihy.ABZ.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Název: Sám přes duny do Dakaru - Příběh Tomáše Tomečka. Autor: Prokop Siwek. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-7376-555-2. EAN: 9788073765552. Objednací kód: NA344501 Všechny informace o produktu Kniha Sám přes duny do Dakaru - Příběh Tomáše Tomečka - Prokop Siwek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sám přes duny do Dakaru - Příběh Tomáše Tomečka - Prokop Siwek. Sám přes duny do Dakaru. Prokop Siwek. V přihlášce bylo jasně napsáno, že jsem do závodu přihl ... Sám přes duny do Dakaru - Prokop Siwek | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Sám přes duny do Dakaru. Prokop Siwek. V přihlášce bylo jasně napsáno, že jsem do závodu přihlásil Tatru - a sebe. Nikoho dalšího. Francouzští úředníci na m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY