Lips Tullian: Další dobrodružství

Lips Tullian: Další dobrodružství - Kája Saudek, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kája Saudek,
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Lips Tullian: Další dobrodružství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lips Tullian: Další dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kája Saudek,. Číst Lips Tullian: Další dobrodružství Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Komiksy s nejobávanějším náčelníkem lupičů Lipsem Tullianem – jedinečná část díla Káji Saudka!"Kniha přímo navazuje na titul z roku 2010 a shrnuje tematicky obsáhlou část v díle Káji Saudka, věnovanou postavě „nejobávanějšího náčelníka lupičů“. Najdeme zde vedle kompletních příběhů Stříbrný poklad a Konec Sahrbergovy bandy i nedokončený příběh z Mladého světa z roku 1994, scénáře a poznámky Jaroslava Weigela a črty a kresby k Lipsu Tullianovi jako fenoménu, jenž Káju Saudka s přestávkami zaměstnával více než dvě desetiletí.


...s Tullian: Další dobrodružství . 4.4 | Plus (Albatros Media a ... Lips Tullian: Další dobrodružství - Komiks pro dospělé a ... ... .s.) | dobrodružný, historický | série Lips Tullian. Kniha Lips Tullian: Další dobrodružství přímo navazuje na titul Lips Tullian, vydaný nakladatelstvím Plus v roce 2010 a shrnuje tak tematicky obsáhlou část v díle Káji Saudka, věnovanou postavě „nejobávanějšího náčelníka lupičů". Kniha Lips Tullian: Další dobrodružství přímo navazuje na titul Lips Tullian, vydaný nakladatelstvím Plus v roce 2010 a shrnuje tak tematicky obsáhlou část v díle Káji Saudka, věnovanou postavě „nejobávanějšího náčelníka lupičů". V tomto druhém svazku najdeme vedle kompletních příběhů S ... Saudek lips tullian - Vyhledávání na Heureka.cz ... . V tomto druhém svazku najdeme vedle kompletních příběhů Stříbrný poklad a Konec ... Kniha Lips Tullian: Další dobrodružství přímo navazuje na titul Lips Tullian, vydaný nakladatelství...SOUVISEJÍCÍ KNIHY