Povídky o manželství a sexu: čtou Josef Pejchal a Andrea Elsnerová

Povídky o manželství a sexu: čtou Josef Pejchal a Andrea Elsnerová - Michal Viewegh | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Viewegh
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky o manželství a sexu: čtou Josef Pejchal a Andrea Elsnerová.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povídky o manželství a sexu: čtou Josef Pejchal a Andrea Elsnerová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Viewegh. Číst Povídky o manželství a sexu: čtou Josef Pejchal a Andrea Elsnerová Online je nyní tak snadné!

POPIS


O zamilování, vystřízlivění, nevěře, lítosti, výčitkách svědomí… Autor o tom vypráví beze studu ze slov, nic nezastírá, nic před námi neschovává do přívětivě poetického oparu, ale to neznamená, že se občas nestydí sám za sebe. Ta syrová pravda, někdy trošku krutá, je nám sympatická především svou upřímností, a to by nebyl Viewegh, také svou, často velice vtipnou, pointou. Čtou Josef Pejchal s Andreou Elsnerovou, známí z televizní obrazovky.


...y o manželství a sexu Autor: Viewegh, Michal Nakladatel: Popron music & publishing EAN: 8590442049320 ISBN: Interpret: Elsnerová, Andrea a Pejchal, Josef Popis: 2× CD, česky Rok vydání: 2007 Povídky o manželství a sexu: čtou Josef Pejchal a Andrea Elsnerová Michal Viewegh Interpreti: Andrea Elsnerová, Josef Pejchal Michal Viewegh - Povídky o manželství a sexu (Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory) ... DOCX www.knihovnahk.cz ... ... Povídky o manželství a sexu čte Andrea Elsnerová, Josef Pejchal Edice Povídka, Krátká próza ... Povídky o manželství a sexu - audiokniha obsahuje povídkovou sbírku, jejímž autorem Michal Viewegh. Vtipně zachycené lidské osudy zkoušené láskou skvěle čtou Josef Pejchal a Andrea Elsnerová. Autor tvrdí, že si téma svých povídek vybral z pohnutek „víceméně oso ... Povídky o manželství a sexu — iKiosek ... ... Povídky o manželství a sexu čte Andrea Elsnerová, Josef Pejchal Edice Povídka, Krátká próza ... Povídky o manželství a sexu - audiokniha obsahuje povídkovou sbírku, jejímž autorem Michal Viewegh. Vtipně zachycené lidské osudy zkoušené láskou skvěle čtou Josef Pejchal a Andrea Elsnerová. Autor tvrdí, že si téma svých povídek vybral z pohnutek „víceméně oso...SOUVISEJÍCÍ KNIHY