Válka světů: X-Hawk 3

Válka světů: X-Hawk 3 - Miroslav Žamboch | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Žamboch
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka světů: X-Hawk 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válka světů: X-Hawk 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Žamboch. Číst Válka světů: X-Hawk 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Framon Dotchi, bojovník klanu, který prohrál ve válce s Kováři Rovnováhy, splnil poslední úkol svého pána (viz Agent X-Hawk 01 ? Hitman, kde svým zásahem narušil chod velké části Agentury E. F.) a je jako příliš opotřebovaný a nespolehlivý nástroj vyvázán z jeho služeb. S náklaďákem plným proviantu a zbraní opouští X-Hawkovu citadelu a objevuje se na neznámém opuštěném pobřeží. Nad ničím nepřemýšlí, neplánuje do budoucna, netouží po lidech, společnosti. Chce mít jen svůj klid. Po pár dnech narazí na skupinu místních rybářů prchajících před hrozbou z oceánu a vše se změní – Válka světů začíná!


...světů X-Hawk 3. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Válka světů: X-Hawk 3 ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Válka světů (X-Hawk 3) Framon Dotchi, bojovník klanu, který prohrál ve válce s Kováři Rovnováhy, splnil poslední úkol svého pána (viz Agent X-Hawk 01). Hitman, kde svým zásahem narušil chod velké části Agentury E. F.) a je jako příliš opotřebovaný ... Válka světů: X-Hawk 3 ... . Hitman, kde svým zásahem narušil chod velké části Agentury E. F.) a je jako příliš opotřebovaný a nespolehlivý nástroj vyvázán z jeho služeb. X-Hawk 3 - Válka světů. Vyšlo také v tištěné verzi....SOUVISEJÍCÍ KNIHY