Etiketa se šarmem: Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století

Etiketa se šarmem: Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století - Eva Filipová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Filipová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Etiketa se šarmem: Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Etiketa se šarmem: Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Filipová. Číst Etiketa se šarmem: Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka vás provede moderními pravidly společenského chování s vtipem a nadhledem. Kniha poslouží jako inspirace pro všechny, kteří chtějí zapracovat na svém image, získat nadčasový styl a pozměnit svůj šatník. Současné zásady společenského chování – to není jen správný oblek, plynulá konverzace nebo takt, to je životní styl, který vás charakterizuje a pro který se stáváte vyhledávaným společníkem, jenž zvládá i složité situace se šarmem.


...ny informace o produktu Kniha Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21 ... Nakladatelství Exempla | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . století - Eva Filipová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století - Eva Filipová. Etiketa se šarmem: Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století Eva Filipová Nakladatel: Exempla 2017 Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století. Celkové hodnocení ... Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etik ... Etiketa se šarmem - Odpovědi na ..... - Slaný, Kladno ... ... . století. Celkové hodnocení ... Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století Eva Filipová ... Hledáte Etiketa se šarmem - Odpovědi na nejčastější otázky etikety 21. století od E...SOUVISEJÍCÍ KNIHY