Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně

Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně - Andrew Hoffman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Andrew Hoffman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Hoffman. Číst Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ačkoliv se vědecká komunita shoduje, že v současné době probíhá změna klimatu a významně se na ní podílí lidská činnost, veřejnost tento konsenzus nesdílí. Někteří považují klimatickou změnu za uměle zveličovaný problém, jiní naopak bijí na poplach. Proč je společnost v této otázce tak rozdělená? Podle amerického profesora Andrewa Hoffmana představuje změna klimatu nejen environmentální, ale také kulturní problém. Vychází přitom z nejnovějších výzkumů sociologie, psychologie či politologie a čtenáři názorně ukazuje, že rozpolcenost ve vnímání klimatické změny není způsobena nedostatkem vědeckých poznatků, ale rozdíly v hodnotách různých společenských skupin a v jejich celkovém pohledu na svět. Kniha čtenářům nabízí vedle přehledu toho nejdůležitějšího ze sociálněvědních výzkumů této problematiky také zajímavé exkurzy do historie a inspirativní náměty, jak kulturní rozkol spojený se změnou klimatu překonat.


...ltura utváří diskusi o klimatické změně Hoffman Andrew J ... kultura - Ekolist.cz ... . Ačkoliv se vědecká komunita shoduje, že v současné době probíhá změna klimatu a významně se na ní podílí lidská činnost, veřejnost tento konsenzus nesdílí. Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně Autor: Hoffman, Andrew Nakladatel: Masarykova univerzita Brno EAN: 9788021087118 ISBN: 978-80-210-8711-8 Překlad: Ogrocký, Jiří Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Jak kultura ut ... Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně - Andrew ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně - Andrew Hoffman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně - Andrew Hoffman. Jak kultura utváří diskusi o klimatické změně. HOFFMA...SOUVISEJÍCÍ KNIHY