Lhář: Machinomania: kniha dvaapůltá

Lhář: Machinomania: kniha dvaapůltá - Jakub Ćwiek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Ćwiek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lhář: Machinomania: kniha dvaapůltá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lhář: Machinomania: kniha dvaapůltá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Ćwiek. Číst Lhář: Machinomania: kniha dvaapůltá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velký rozruch v centru Tokia! Loki, využívaný anděly za mizernou mzdu k prostým úkolům, které ho příliš nezajímají, má konečně příležitost roztáhnout křídla. Co se ale stane, když se Lháři postaví bůh, který lépe než kdokoli před ním ví, jak využít… techniku budoucnosti? A to v obrovském měřítku! Úplně nové příběhy o Lokim skvěle zaplňují mezery v jeho dosavadním životopisu. Zjistěte, co dělal Lhář, zatímco vy jste byli přesvědčeni, že odpočíval na pláži s drinkem v ruce. Jakub Ćwiek se v Machinomanii vrací k osvědčené formě povídek, které jsou dějově umístěny hned za druhým dílem série Lhář. České vydání knihy je exkluzivně doplněno povídkou Jmenuji se Mike.


...vejte knihu Lhář - kniha dvaapůltá Machinomania v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Robert Pilch - knížky v nabídce - Direto.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lhář: Machinomania - kniha dvaapůltá Jakub Ćwiek Nakladatel: Triton 2017 E-kniha: Lhář Machinomania (Kniha dvaapůltá) (Jakub Cwiek). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Lhář - kniha dvaapůltá Machinomania - Jakub Ćwiek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou ... Kniha Lhář - kniha dvaapůltá Machinomania - Jakub Ćwiek ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Lhář - kniha dvaapůltá Machinomania - Jak...SOUVISEJÍCÍ KNIHY