UNES-CO aneb divadýlko pro turisty

UNES-CO aneb divadýlko pro turisty - Kateřina Šedá | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Šedá
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
UNES-CO aneb divadýlko pro turisty.pdf


Chcete si knihu přečíst?UNES-CO aneb divadýlko pro turisty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Šedá. Číst UNES-CO aneb divadýlko pro turisty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Projekt Kateřiny Šedé se zabývá tématem vylidňování historických center měst a stěhování obyvatel do jejich okrajových částí. Tento trend se pokouší zvrátit organizace UNES-CO, kterou umělkyně k tomu účelu založila. V Českém Krumlově díky ubytování do několika domů a bytů došlo k návratu obyvatel do historického centra, v němž pak po tři měsíce vykonávali běžné činnosti. Publikace představuje „novou společnost“ a přináší informace o jejím celoročním působení v Českém Krumlově. Viditelně odkazuje ke kulturnímu dědictví UNESCO, aby zdůraznila souvislost mezi oběma organizacemi. Jedna z kapitol se zabývá tématem turismu, který přináší netradiční pracovní místa. Závěr knihy patří zprávám zaměstnaných rodin a výsledkům celoročního působení společnosti UNES-CO.


...aneb Divadýlko pro turisty čtvrtek 5.9 ... Divadýlko pro turisty, vizitka pro město. Turismus v Praze ... ... .2019 v 18 hodin v Egon Schiele Art Centru v Českém Krumlově pátek 6.9.2019 v 18 hodin v Kláštěře sv. Anežky České, Národní galerie Praha O společnosti. UNES-CO (Mezinárodní organizace pro normální život) je fiktivní firma založená výtvarnicí Kateřinou Šedou pro 16 ... UNES-CO aneb Divadýlko pro turisty ... About us. UNES-CO (United Nations Real Life Organization) is a fictitious company founded by the artist Kateřina Šeda for the 16 th International Architecture Exhibition, which will take place in Venice, 2018. UNES-CO aneb divadýlko pro turisty. . ... Unes-co - Building Normal Life for Men and Woman ... . UNES-CO aneb divadýlko pro turisty. ... Tento trend se pokouší zvrátit organizace UNES-CO, kterou umělkyně k tomu účelu založila. V Českém Krumlově díky ubytování do několika domů a bytů došlo k návratu obyvatel ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY