Jihočeské pohádky

Jihočeské pohádky - Zdeněk Klásek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Klásek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jihočeské pohádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jihočeské pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Klásek. Číst Jihočeské pohádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohádkové bytosti, jako vodník, hejkal, čert, rarášek a další Vás provedou dějem klasických pohádek. Tak jako zvířátka a ptáci. Krteček, ovečky, vlci, srnky, sokoli, moudrá sova a mnoho dalších. Je tady také pohádka o princezně a princi, o mlynáři, králi, královně, rytíři i o loupežníkovi. Tentokrát se všechny příběhy odehrávají v jižních Čechách a jména měst, vesniček, rybníků, řek, potoků, kopců, pohoří, hradů a tvrzí znáte, nebo je snadno najdete na mapě.


...ké pohádky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Český Krumlov - rezidenční sídlo jihočeské aristokracie ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jižní Čechy oplývají množstvím hradů a zámků, z nichž většina je přístupná veřejnosti. Množství cenných památek vyplňují jejich interiéry zejména v Českém Kr... Kniha: Jihočeské ... Zdeněk Troška - Filmový přehled ... . Množství cenných památek vyplňují jejich interiéry zejména v Českém Kr... Kniha: Jihočeské pohádky - Zdeněk Klásek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY