Nekonečno

Nekonečno - Václav Jakeš | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Jakeš
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nekonečno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nekonečno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Jakeš. Číst Nekonečno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pětatřicet povídek s přesností laserového paprsku vyhledává zjevné i skryté kontury skutečnosti. Neotřelé vidění jen zdánlivě tradičních motivů se spojuje s uměním vyprávět. Děje se tak sympaticky úsporným, ale přitom pečlivě cizelovaným a fantazii stimulujícím jazykem. Koneckonců, když profesor Joseph Sittler mluvil o tom, že míří-li rozum na galaxii, nemůže mít Bible Ježíše v hranicích Palestiny.


...no (∞) je abstraktní pojem, který označuje kvantitu (množství) něčeho, co je tak veliké, že nemá konec (od slova konec je odvozeno slovo konečný), typicky se nedá spočítat, změřit, a pokud ano, tak je větší než každé konečné číslo ... Nekonečno - Wikipédia ... .Přesto se řadí mezi čísla. Objekt, který je tak veliký, že má atributy nekonečna, se někdy nazývá přídavným ... Znak nekonečno ∞, který představuje takzvaná ležatá osmička, je spjat především s matematikou, ale silný význam má například i ve filosofii, nebo náboženství. Obecně řečeno ho můžeme chápat jako symbol něčeho co nemá hranice, co je věčné, co je nerozdělitelné nebo co nemůžeme změřit. Pojďme si teď říci, jak ho napsat na počí ... NEKONEČNO DIVADELNÍ PUB - Domů ... . Obecně řečeno ho můžeme chápat jako symbol něčeho co nemá hranice, co je věčné, co je nerozdělitelné nebo co nemůžeme změřit. Pojďme si teď říci, jak ho napsat na počí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY