Umění vítězit: Paměti zakladatele firmy Nike

Umění vítězit: Paměti zakladatele firmy Nike - Phil Knight | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Phil Knight
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění vítězit: Paměti zakladatele firmy Nike.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění vítězit: Paměti zakladatele firmy Nike ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Phil Knight. Číst Umění vítězit: Paměti zakladatele firmy Nike Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor je zakladatelem společnosti Nike, Inc. a jedním z nejvýznamnějších představitelů mezinárodního obchodu. Jako generální ředitel firmy působil v letech 1964–2004 a v současné době je předsedou správní rady. Žije se svou manželkou Penny v Oregonu. Jako mladý si Phil Knight, tenkrát čerstvý absolvent obchodní školy, od svého otce půjčil padesát dolarů a založil firmu s jediným prostým cílem: dovážet z Japonska vysoce kvalitní, a přitom levnou běžeckou obuv. V prvním roce, 1963, prodával boty z kufru svého vozu a vydělal osm tisíc dolarů. V současnosti dosahuje každoroční obrat společnosti Nike třiceti miliard dolarů. V dnešní době start-upových projektů platí Knightova společnost za zlatý standard a její „fajfka“ je víc nežli jen pouhé logo. Je to symbol elegance a úspěchu, jedna z mála ikon, kterou okamžitě rozpoznáte i v nejvzdálenějších koutech světa. Ale sám Phil Knight, člověk, který za tímto úspěchem stojí, byl vždycky zahalen tajemstvím. Ve svých vzpomínkách, formulovaných na rovinu, s pokorou, zábavně a s nejedním překvapením, konečně sám vypráví svůj příběh.


... vítězit: Paměti zakladatele firmy Nike ... Umění vítězit - Phil Knight | Audiokniha MP3 na Alza.sk ... . Phil Knight ... Umění vítězit Autor: Knight, Phil Nakladatel: Ikar EAN: 9788024932613 ISBN: 978-80-249-3261-3 Originál: Shoe Dog Překlad: Dobrovská, Wanda Popis: 1× kniha, vázaná, 432 stran, česky Rozměry: 15,2 × 23,4 cm RECENZE: Phil Knight - Umění vítězit. Paměti zakladatele firmy Nike ; RECENZE: Phil Knight - Umění vítězit. Paměti zakladatele firmy Nike. 6. ledna 2018 10:36 - Praha . Běžeckýc ... Umění vítězit paměti zakladatele firmy NIKE ... . 6. ledna 2018 10:36 - Praha . Běžeckých knih je na pultech našich obchodů poměrně dost. Dozvíte se v nich jak začít běhat, jak neskončit běhat, jak správně běhat, jak se připravit ... Umení vítězit: Vzpomínky zakladatele firmy Nike. Jako mladý si Phil Knight, tenkrát čerstvý absolvent obchodní školy, od svého otce půjčil padesát dolarů a založil firmu s jediným prostým cílem: dovážet z Japonska ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY