Čechy – Sasko. Jak blízko, tak daleko

Čechy – Sasko. Jak blízko, tak daleko - Olga Kostková (ed.), | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Kostková (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čechy – Sasko. Jak blízko, tak daleko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čechy – Sasko. Jak blízko, tak daleko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Kostková (ed.),. Číst Čechy – Sasko. Jak blízko, tak daleko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce stejnojmennou výstavou osvětluje poprvé změny a dynamiku sousedských vztahů mezi Čechami a Saskem v průběhu tisíciletí. Jeho cílem je akcentovat užší vazby ve všech rovinách (obchod, náboženství, vzdělání, komunikace, umění a jiné) s ohledem na zajímavé projevy hmotné kultury a význačná střediska umění. Pro pochopení všech dobových fenoménů slouží i širší historické souvislosti (Evropa v 10. století, období reformace, třicetiletá válka atd.).


...asko: Jak blízko, tak daleko v Praze! Vstupenky a informace o nadcházející výstavě ... Čechy-Sasko: Jak blízko, tak daleko | kniha ... . Šternberský palác, 24. 5. - 15. 9. 2019. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. ČECHY-SASKO: JAK BLÍZKO, TAK DALEKO; ... Umožňuje široce uchopit historický rámec a objasňovat jak rozdíly mezi Saskem a Čechami, tak i jejich sounáležitost v evropském kontextu. Kulturní dědictví sasko-českého pohraničí svědčí o čilých a mnohovrstevnat ... Sasko-Čechy / Jak blízko, tak daleko | Národní galerie ... ... . Kulturní dědictví sasko-českého pohraničí svědčí o čilých a mnohovrstevnatých vztazích, vzájemném obohacování a propojení obou ... Prohlídka výstavy ČECHY-SASKO: JAK BLÍZKO, TAK DALEKO s pracovním listem nebo výtvarnou aktivitou.. Doba trvání: 60 - 90 min. / Rezervace: [email protected] (tel. 233 081 720). Čechy-Sasko: Jak blízko, tak daleko v Prahe! Vstupenky a informácie o nadchádzajúcej výstave. Šternberský palác, 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY