Koně a jezdectví - Moje oblíbená knížka

Koně a jezdectví - Moje oblíbená knížka - Gudrun Braunová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gudrun Braunová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Koně a jezdectví - Moje oblíbená knížka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koně a jezdectví - Moje oblíbená knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gudrun Braunová,. Číst Koně a jezdectví - Moje oblíbená knížka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete se dozvědět co nejvíce o koních a ponících? Pak je tato kniha určena právě vám! Vydejte se spolu s Maxi a jejím koněm Hobitem na jejich první společnou jízdu a zažijte s nimi vzrušující dobrodružství. Naučíte se mnohé o jazyku i chování koní a poníků. Dozvíte se, jak správně na koni jezdit, jak se o něj co nejlépe postarat a jak uspět na závodech. S Maxinými supertesty zjistíte, jaký typ jezdce jste a jaký kůň se k vám nejvíc hodí. Navíc si na konci knihy můžete vybarvit několik obrázků dle vlastní fantazie a čekají na vás i samolepky.


...ul: Moje oblíbená knížka. Chcete se dozvědět co nejvíce o koních a ponících? Pak je tato kniha určena právě vám! ... Jak nenaskakovat na koně bez sedla - YouTube ... ... zvířata, koně, chov, péče, jezdectví, příběhy, testy Novinka týdne: 2019-49 Datum vydání: 5. 12. 2019 ISBN: 978-80-7617-967-7: EAN: 9788076179677 ... Koně a jezdectví - Moje oblíbená knížka Autor: Braunová, Gudrun, Hageová, Anike a Schellerová, Anne Nakladatel: Pikola EAN: 9788076179677 ISBN: 978-80-7617-967-7 Originál: Mein Fabelhaftes Liblingsbuch über pferde und reinten Překlad: Bezděková, Alena Popis: 1× kniha, vázaná, 406 stran, česky Rozměry: 23,8 × 29,7 cm Rok ... Hledáte Koně a jezdectví - Moje oblíbená knížka od Braunová Gudrun,Schellerová Anne,Hageová Anike? Dnes objednát ... Kniha Koně a jezdectví - Moje oblíbená knížka - Braunová ... ... ... Hledáte Koně a jezdectví - Moje oblíbená knížka od Braunová Gudrun,Schellerová Anne,Hageová Anike? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR...SOUVISEJÍCÍ KNIHY