Ženy o ženách

Ženy o ženách - Barbora Baronová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Baronová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženy o ženách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ženy o ženách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Baronová. Číst Ženy o ženách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Ženy o ženách: Intimita tvorby českého ženského filmového a literárního dokumentu přináší dvacet osm rozhovorů s dvaceti devíti ženami tvořícími v Česku dokumentární obsah. Vedle filmařek jsou v knize zahrnuty také umělkyně, žurnalistky, vědkyně, socioložky, historičky, kurátorky nebo spisovatelky. V rozhovorech představují svůj pohled na dokumentární tvorbu, hovoří o etice, vztazích s dokumentovanými osobami, motivacích k tvorbě, financování, terapeutickém potenciálu dokumentu, cenzuře i o svém postavení v branži, respektive ve společnosti. Kniha obsahuje rozhovory s televizní dokumentaristkou Hanou Pinkavovou, filmařkou dlouhou dobu žijící a tvořící filmy ve Spojených státech Marií Dvořákovou, umělkyní pracující s deníky Blankou Kirchner, filmovou dokumentaristkou Marikou Pecháčkovou, orální historičkou Pavlou Frýdlovou, spisovatelkou Petrou Dvořákovou, slovenskou filmařkou Zuzanou Piussi, historičkou Blankou Zubákovou, filmovou dokumentaristkou a fotografkou Libuší Rudinskou, literátkou Alenou Wagnerovou, celostní filmařkou, umělkyní a lektorkou v oblasti osobního rozvoje Terezou Tarou, profesorkou historie Danou Musilovou, experimentální dokumentaristkou Martinou Malinovou, autorkou filmových časosběrů Helenou Třeštíkovou, teoretičkou umění Michaelou Peško Banzetovou, filmovou dokumentaristkou Janou Počtovou, autorkou memoárů Dagmar Steinovou, filmařkou Lindou Kallistovou Jablonskou, etnografkou Eleanore Rasmussenovou, aktivistkou a filmovou dokumentaristkou Apolenou Rychlíkovou, autorkou celovečerních filmových dokumentů Olgou Sommerovou, teoložkou a filmařkou Violou Ježkovou, socioložkou Marcelou Linkovou, režisérkou hraných i dokumentárních filmů Zuzanou Kirchnerovou, fotografkou Gabrielou Kontra a animátorkou Kateřinou Kačerovskou, kritičkou umění a kurátorkou Zuzanou Štefkovou, novinářkou a spisovatelkou Juditou Matyášovou a žurnalistkou a humanitární pracovnicí Petrou Procházkovou.


...eos Play all Mix - Píseň o ženách YouTube; Lucie Bílá, Karel Šíp, Martin Dejdar - Sněhurka - Duration: 12:41 ... 10 filmov o inšpiratívnych a odvážnych ženách, ktoré by ... ... . MavZag 782,335 views. 12:41. BLACK ... Ach ty ženy | Trička pro ženy - o ženách! Jsme ženy, milujeme ženy a s láskou vyrábíme trička a jiné zboží právě pro ženy. Buď svá a dej všem najevo, že jsi na to hrdá! Kontakty. Ceny dopravy a možnosti platby. Obchodní podmínky Instagram s denně novými fotkami Ženy o ženách. Intimita tvorby českého ženského filmového a literárního dokumetu. Vtipy o mužích, Vtipy o ženách Parta ... Ženy o ženách (19. 2. 2020) - YouTube ... . Intimita tvorby českého ženského filmového a literárního dokumetu. Vtipy o mužích, Vtipy o ženách Parta mladých žen si vyrazila na dovolenou a zanedlouho našly pětipatrový hotel s označením "Hotel pouze pro ženy." Protože byly bez partnerů, rozhodly se vejít, aby zjistily, jestli ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY