Farma - Malá obrázková knížka

Farma - Malá obrázková knížka - Amy Cartwright | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Amy Cartwright
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Farma - Malá obrázková knížka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Farma - Malá obrázková knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amy Cartwright. Číst Farma - Malá obrázková knížka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tuhle sympatickou pěnovou knížečku nebude chtít vaše dítko pustit z ruky. Díky jednoduchým ilustracím a popiskům se seznámí se základní slovní zásobou na téma farma, statek a vše, co k tomu patří. V knížce najdete hospodářská zvířata i s jejich mláďaty, farmářské plodiny, jako je ovoce, zelenina a obilí, i další předměty, bez kterých by se práce na statku neobešla. Prohlížejte si společně a povídejte si s dítětem o tom, co na obrázcích vidí. Stejné věci pak můžete hledat na skutečné farmě, až se na nějakou vypravíte.


...Malá obrázková knížka Autor: Cartwright, Amy Nakladatel: Svojtka & Co ... Farma | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . EAN: 9788025626719 ISBN: 978-80-256-2671-9 Originál: Le P'tit imagier - La ferme Popis: 1× kniha, lepená, 12 stran, česky Rozměry: 16,5 × 16,4 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) ... Malá obrázková knížka Farma; Malá obrázková knížka Farma. NNovinka ... Díky jednoduchým ilustracím a popiskům se seznámí se základní slovní zásobou na téma farma, statek a vše, co k tomu patří. V knížce najdete hospodářská zvířata i s jejich mláďaty, farmá ... Farma - Malá obrázková knížka - Knihkupectví Luxor ... . V knížce najdete hospodářská zvířata i s jejich mláďaty, farmářské plodiny, jako je ovoce, zelenina a obilí, i ... Malá obrázková knížka Farma. Amy Cartwright. Listovat. Díky této pěnové knížce se vaše děti hrav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY