První slova - Malá obrázková knížka

První slova - Malá obrázková knížka - Amy Cartwright | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Amy Cartwright
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První slova - Malá obrázková knížka.pdf


Chcete si knihu přečíst?První slova - Malá obrázková knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amy Cartwright. Číst První slova - Malá obrázková knížka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tuhle sympatickou pěnovou knížečku nebude chtít vaše dítko pustit z ruky. Díky jednoduchým ilustracím a popiskům se seznámí se základní slovní zásobou z různých oblastí. V knížce najdete místnosti v domě a předměty, které se tam nacházejí. Ukážete dítěti ovoce, oblečení i zvířata. Prohlížejte si společně a povídejte si s dítětem o tom, co na obrázcích vidí. Stejné věci pak můžete hledat ve skutečnosti.


...ížka s prvními slovy výborně padne do ruky těm nejmenším, je pěnová, takže se opravdu hezky drží ... Malá obrázková knížka - Farma - Books for Joy - Knihy pro ... ... . Dětem jsou zde pomocí krásných obrázků představeny první slova, která se váží k prostředí v kuchyni, k jídlu, parku, oblečení, koupelně nebo osobní hygieně. Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Edice "Moje první slova" - knihy pro nejmenší. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Malá obrázková knížka První slova; Malá obrázková knížka Pr ... První slova - Malá obrázková knížka - Amy Cartwright ... ... . Prohlédněte si aktuální nabídku Malá obrázková knížka První slova; Malá obrázková knížka První slova. Amy Cartwright. Listovat. Díky této pěnové knížce se vaše děti hravě seznámí se spoustou nových slov. Je plná sympatických ilustrací. Věk 1+ Kniha je skladem. Malá obrázková knížka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY