Dopravní prostředky - Malá obrázková knížka

Dopravní prostředky - Malá obrázková knížka - Amy Cartwright | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Amy Cartwright
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dopravní prostředky - Malá obrázková knížka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dopravní prostředky - Malá obrázková knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amy Cartwright. Číst Dopravní prostředky - Malá obrázková knížka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tuhle sympatickou pěnovou knížečku nebude chtít vaše dítko pustit z ruky. Díky jednoduchým ilustracím a popiskům se seznámí se základní slovní zásobou na téma doprava. Knížka je moderní, a tak se v ní vedle lodí, letadel, aut a stavebních strojů objevují také skútry nebo např. dron. Prohlížejte si společně a povídejte si s dítětem o tom, co na obrázcích vidí. Stejné věci pak můžete hledat na ulici, až se příště půjdete projít po městě.


...informácie o produkte Kniha Malá obrázková knížka Dopravní prostředky, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Malá obrázková knížka Dopravní prostředky ... Minipedie 4+ Planeta Země - YouTube ... . Dopravní prostředky - Malá obrázková knížka Autor: Cartwright, Amy Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025626702 ISBN: 978-80-256-2670-2 Originál: Le P'tit imagier - Les véhicules Překlad: Vyskočil, Josef Popis: 1× kniha, lepená, 12 stran, česky Rozměry: 16,2 × 16,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) > Naučná literatura pro děti a mládež > Naučné aktivity > Leporela, puzzle > Malá obrázková knížka Dopravní prostředky. Malá obrázková knížka Dopravní prostřed ... Amy Cartwright | Malá obrázková knížka - Dopravní prostředky ... . vydání) > Naučná literatura pro děti a mládež > Naučné aktivity > Leporela, puzzle > Malá obrázková knížka Dopravní prostředky. Malá obrázková knížka Dopravní prostředky Amy Cartwright. Skladem 5+ ks 141 Kč Běžná ce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY