Jak to žije - Mazlíčci: Tlač, táhni, posouvej

Jak to žije - Mazlíčci: Tlač, táhni, posouvej - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to žije - Mazlíčci: Tlač, táhni, posouvej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak to žije - Mazlíčci: Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak to žije - Mazlíčci: Tlač, táhni, posouvej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je čas starat se o domácí mazlíčky. Víš, co všechno potřebují? Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si dítě při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku - může na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a můžete si o nich společně povídat. Tak pospěš, se zvířátky je veliká legrace! Kampak uteklo naše nové štěňátko?


...žije - Mazlíčci Tlač, táhni, posouvej ... Mláďata - Jak to žije - Jatkowska Ag od 98 Kč - Heureka.cz ... . Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... Jak to žije - Mazlíčci Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025620267 ISBN: 978-80-256-2026-7 Originál: Busy pets Překlad: Králík, Bedřich Ilustrace: Forshaw, Louise Kniha - autor Matěj Lipavský, 100 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autor (nar. 1985) vystudoval AVU v Praze (ateliér J. Sopka), je spoluautore Všechny informac ... Jak to žije na hřišti: Tlač, táhni, posouvej - KOSMAS.cz ... . Sopka), je spoluautore Všechny informace o produktu Kniha Jak to žije ve městě. Tlač, táhni, posouvej - Rebecca Finn, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak to žije ve městě. Tlač, táhni, posouvej - Rebecca Finn. Všechny informace o produktu Kniha Jak to žije v zahradnictví. Tlač, táhni, posouvej - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY