Magie vítězí: Kate Daniels 10

Magie vítězí: Kate Daniels 10 - Ilona Andrews | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ilona Andrews
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Magie vítězí: Kate Daniels 10.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magie vítězí: Kate Daniels 10 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Andrews. Číst Magie vítězí: Kate Daniels 10 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kate se kdysi starala jako osamělá bojovnice o paranormální problémy v Atlantě po Změně. Od těch dob ušla dlouhou cestu. Získala si přátele a udělala si i nepřátele. Nalezla lásku a společně s Curranem Lennartem, bývalým Pánem šelem, založila rodinu. Ovládá však příliš mocnou magii, než aby ji velcí hráči světa nechali v klidu žít. Mezi Kate a jejím otcem Rolandem v současné době vládne křehké příměří. Když začne znovu zkoušet její obranu, Kate si uvědomí, že se dříve nebo později bude muset s otcem znovu utkat. Čarodějky věštkyně ve svých vizích začnou spatřovat krev, oheň a lidské kosti. A když k jejímu prahu dorazí tajemná bedna, symbol vyhlášení války prastarým nepřítelem, který téměř zničil její rodinu, ví, že její čas vypršel. Kate Danielsová nemá na výběr. Bude muset spojit síly s tím nejnepravděpodobnějším spojencem. Tuší, že zrada je nevyhnutelná. Ví, že blížící se bitvu nemusí přežít. Ale bude bojovat. Za své dítě. Za Atlantu. Za celý svět.


...niels 10 - Magie vítězí (32 x) Mezi Kate a jejím otcem Rolandem v současné době vládne křehké příměří ... Ilona Andrews - Kate Daniels 10: Magie vítězí (PR, anotace ... ... . Když začne znovu zkoušet její obranu, Kate si uvědomí, že se dříve nebo později bude muset s otcem znovu utkat. Výrobce Andrews Ilona Kód 230760 EAN 9788075940506 ... Vzhledem k podobnému rozhodnutí to však znamená, že Magie vítězí vyjde až v roce 2019, stejně jako jedna další kniha od našich oblíbených autorů. Velmi potěšující zprávou je, že Fantom Print usilovně jedná o antologii novel a Curranových POV, takže b ... Kniha Kate Daniels 10 - Magie vítězí - Ilona Andrews ... ... . Velmi potěšující zprávou je, že Fantom Print usilovně jedná o antologii novel a Curranových POV, takže bychom se měli snad brzy dočkat i doprovodných příběhů ze světa Kate i oněch scén z pohledu Pána šelem ... Kate Daniels 10. Žánr: ... Pro mě ze všech dílů vítězí třetí Magie útočí - ideální mix napětí, akčních bojů v aréně a romantika přesně akorát. A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY