Na západ od ráje

Na západ od ráje - Harry Harrison | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Harry Harrison
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na západ od ráje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na západ od ráje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harry Harrison. Číst Na západ od ráje Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Když dinosauři vládli Zemi…“ V tomto díle, vysoce hodnoceném čtenáři i kritikou, jí stále ještě vládnou. Vesmírná katastrofa, která před 65 miliony let ukončila éru praještěrů, se ve světě tohoto románu nikdy nestala. Vývoj obřích plazů pokračoval dál a vyvrcholil Yilané, nejinteligentnější a nejvyspělejší rasou na Zemi. Když jsou však její příslušníci příchodem doby ledové přinuceni překročit oceán, aby prozkoumali a kolonizovali rozsáhlý a neznámý kontinent, dojde k prudkému střetu s novým a divokým savčím plemenem, s nímž se dosud nikdy nesetkali. Tito savci chodí vzpřímeně, loví a používají primitivní kamenné nástroje – a zbraně… Na západ od ráje je jedním z nejlepších výtvorů Harryho Harrisona. Příběh titánského střetu dvou zcela odlišných kultur vtáhne čtenáře do vzrušujícího děje jako vír maelstromu.


... západ od ráje patří jednoznačně do druhé kategorie ... Na západ od ráje | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Promyšlený svět dvou zcela odlišných kultur je více než životaschopný a co víc, čtenář se při odhalování jednotlivých podrobností ze života Yilanè i Tanu královsky baví. Nevyhnutelný střet mezi nimi je vzrušující a má potenciál uchvátit a nepustit až do ... Na západ od ráje je kniha amerického spisovatele a autora sci-fi Harry Harrisona.Vyšla v roce 1984 (česky v roce 1995) a má ještě dv ... Na západ od ráje / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... .Vyšla v roce 1984 (česky v roce 1995) a má ještě dvě pokračování (Zima v ráji a Návrat do ráje).Základní zápletku tvoří hypotetický scénář, ve kterém nedojde k dopadu smrtícího meteoritu Chicxulub na konci křídy před 65 milion let. Dinosauři i další pravěcí plazi tedy přežijí ... Na západ od ráje je jedním z nejlepších výtvorů Harryho Harrisona. Příběh titánského střet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY