Pohřbený obr

Pohřbený obr - Kazuo Ishiguro | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kazuo Ishiguro
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbený obr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohřbený obr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kazuo Ishiguro. Číst Pohřbený obr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohřbený obr je nejnovější próza držitele Nobelovy ceny za literaturu za rok 2017. Děj románu zasadil autor do počátků raného středověku, kdy se Británie, kterou dávno opustili Římané, nezadržitelně mění v trosky. Král Artuš jistě vykonal pro smír na ostrově své, ale i on už se odebral do propadliště dějin a neklidnou zemí bloumají různá individua, včetně těch nadpřirozených. Příběh začíná rozhodnutím starých manželů Axla a Beatrice vydat se krajem mlhy a deště v naději, že se shledají se synem, kterého léta neviděli. Očekávají mnohá nebezpečí, ale netuší, že jim tato cesta odhalí dávno zapomenutá temná místa jejich vzájemné lásky. Kazuo Ishiguro nabízí podmanivý, hluboce jímavý příběh o ztracených vzpomínkách, lásce, pomstě, válce a síle paměti.


...erým přijde Pohřbený obr, tak jako průměr a nuda a vata drobné upozornění ... RECENZE: Napsal čerstvý nobelista čistokrevnou fantasy ... ... . Nečtěte knihu jako z rychlíku. Jen proto že je to náhodou nobelista, a že se to dobře vyjímá na seznamu přečtených knih. Co víc jsou knihy které nejsou na jedno ( ani na dvě ) přečtení. Nejsou to holky na jednu noc a nashledanou. Pohřbený obr je nejnovější próza držitele Nobelovy ceny za literaturu za rok 2017. Děj románu zasadil autor do počátků raného středověku, kdy se Británie, ... Pohřbený obr - Kazuo Ishiguro | Knihy na Martinus.cz ... . Děj románu zasadil autor do počátků raného středověku, kdy se Británie, kterou dávno opustili Římané, nezadržitelně mění v trosky. Pohřbený obr se odehrává v dávném předčasí, v době, kdy Británii obývaly kmeny Anglů a Sasů, ale taky zlobři a draci. Nositel Man Bookerovy ceny, jehož romány se dočkaly několika hollywoodských adaptací, napsal knihu pro intelektuály Po výborné dystopii Neopouštěj mě, která se zabývá etickou otázkou klonování ... Tady nemá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY