Tak věříme: Spiritualita pro naši dobu

Tak věříme: Spiritualita pro naši dobu - Anselm Grün, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anselm Grün,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak věříme: Spiritualita pro naši dobu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tak věříme: Spiritualita pro naši dobu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anselm Grün,. Číst Tak věříme: Spiritualita pro naši dobu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bratr David Steindl-Rast a otec Anselm Grün jsou pro mě takovými postavami naděje, jež silou svého příkladu mohou poskytovat orientaci ve světě, který se stal nepřehledným. Vyzařují hlubokou a současně radostnou spiritualitu všedního života. Jejich životní zkušenost, dar kritického duchovního rozlišování, radikální poctivost, uvážlivý poetický jazyk a terapeuticko-spirituální vědění i jejich schopnost humoru a sebeironie ve mně už mnoho let vyvolávají opravdové nadšení. Naše rozhovory v současné knižní podobě lze chápat také jako jakýsi „rychlokurz“ křesťanské spirituality. Věřím, že poskytnou mnoha našim současníkům spirituální podporu a podněty k zamyšlení, ať už jsou věřící, nebo ne.


...říme Doporučujeme. Spiritualita pro naší dobu Anselm Grün, David Steindl-Rast ... Tak věříme / Nejlevnější knihy ... . Popis kniha , hmotnost: 0,300 kg , více. Doporučená cena 239 Kč, Sleva 10 %. Naše cena 215Kč. ks ... Objednávejte knihu Tak věříme - Spiritualita pro naši dobu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Spiritualita pro naši dobu. 19.5.2020 redakce Bez komentáře. Načerpejte duchovní podporu a naději prostředni ... Kniha: Tak věříme - Spiritualita pro naši dobu (Anselm ... ... .5.2020 redakce Bez komentáře. Načerpejte duchovní podporu a naději prostřednictvím rozhovorů s významnými představiteli křesťanství. Hlavním tématem je křesťanská spiritualita, která je důležitá i v dnešní době. Bratr David ... Kniha: Tak věříme - Spiritualita pro naši dobu - Anselm Grün; David Steindl-Rast. Fungujem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY