Záměna

Záměna - Roman Čerňanský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Čerňanský
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Záměna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Záměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Čerňanský. Číst Záměna Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Rasťa měl všechno, ale na cestě, jakou to získal, ztratil to podstatné, a nakonec téměř i sám sebe.“ Tato ústřední myšlenka rámuje celý příběh, který se odehrává v Bratislavě a na Maltě. Rasťa Ivanovič je prototypem úspěšného člověka dnešní doby – kreativní ředitel reklamní agentury, kterou vlastní spolu se svým kamarádem Igorem. Oba si užívají konzumní společnost plnými doušky – hlavně ženám neumějí a ani nechtějí odolat. Igor je ženatý, ale Rasťovi ztroskotá kvůli jeho vášni každá známost. Poslední ztráta ho však srazí na kolena. Když od něho odejde Rebeka, uvědomí si, oč – a o koho – přišel.Začíná se tak odvíjet příběh, ve kterém se retrospektivně a bolestně odrážejí všechny Rasťovy předešlé vztahy a činy, které se podepsaly na formování jeho osobnosti. Při hledání svého ztraceného Já zažije mnoho dobrodružství, bohatých na prudké zvraty a nečekaná překvapení.


...adý a úspěšný obchodník s komoditami Louis Winthorpe III a pouliční podvodníček Billy Ray Valentine si ze dne na den musejí vyměnit svá místa, která jim byla dávno určena v jejich životě ... Pomůcka na jednoduché rozlišení b a d - Škola Zvesela ... . To je ale pouhý začátek důmyslných intrik, v jejichž pozadí… Tchyně 3. díl - Hádající se romský vztah Seriály a Filmy. Loading... Unsubscribe from Seriály a Filmy? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 2.52K. Obsah filmu Záměna (1983) : Mladý a úspěšný obchodník s komoditami Louis Winthorpe III a pouliční podvodníček Billy Ray Valentine si ze dne ... Podvojná záměna - Wikipedie ... . Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 2.52K. Obsah filmu Záměna (1983) : Mladý a úspěšný obchodník s komoditami Louis Winthorpe III a pouliční podvodníček Billy Ray Valentine si ze dne na den musejí vyměnit svá místa, která jim byla dávno určena v jejich životě. To je ale pouhý začátek důmyslných intrik, v jejichž pozadí stoj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY