Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát?

Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát? - Vladimíra Šebová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimíra Šebová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimíra Šebová. Číst Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Snažím se žít normální život, věřte mi. Přes den mi to jde. Rozdávám úsměvy, podpisy a smlouvy na nové knihy. Jakmile ale všichni odejdou do světa, ve kterém pro mě není místo, musím si najít nějakou zábavu… Pětadvacet let bez spánku. Umíte si to představit? Co byste dělali s veškerým tím časem vy? Nedávno jsem zjistila, že nejsem jediná. Potkala jsem lidi, kteří také nespí – insomniky. Přijali mě do svého tajného klubu. Jedinou podmínkou je, že o insomnii musím mlčet. Něco ale není v pořádku. Někdo mě sleduje. Je to kvůli insomnii? Nebo už nadešel můj čas, jak mi kdysi předpověděli? Půjdete se mnou? Sára Nicksonová je mladá londýnská spisovatelka, která trpí totální insomnií – nikdy nespí. Zatímco její kariéra stoupá, v osobním životě se jí nedaří. Všechno se změní, když se jí někdo pokusí ublížit a ona je nucena vyhledat cizince, jehož měsíce sleduje. Ten jí prozradí něco, co její dosavadní život navždy změní. Kniha Insomnie je sci-fifi určené pro mladé dospělé a je to první část trilogie.


... - Co kdybyste nikdy nemuseli spát?-- autor: Šebová Vladimíra Insomnie-- autor: Votruba Václav Nespavost-- autor: Šonka Karel, Pretl Martin ... Knižní tipy: napínavé sci-fi romány | Klub knihomolů ... . Komentáře ke slovu insomnie » přidat nový komentář ... no asi ti, co taky trpíte insomnií znáte. ... Počet stran: 344, Cena: 167 Kč, Rok vydání: 2017, Nakladatelství: Citadella, Snažím se žít normální život, věřte mi. Přes den mi to jde. Rozdávám úsměvy, podpisy a smlouvy na nové knihy. Jakmile ale všichni odejdou do světa, ve kterém pro mě není místo, ... Insomnie: C ... Insomnie - Co kdybyste nikdy nemuseli spát? ... . Rozdávám úsměvy, podpisy a smlouvy na nové knihy. Jakmile ale všichni odejdou do světa, ve kterém pro mě není místo, ... Insomnie: Co kdybyste nikdy nemuseli spát?, Šebová Vladimíra , Šebová Vladimíra - Snažím se žít normální život, věřte mi. Přes den mi to jde. Rozdávám úsměvy, podpisy a smlouvy na nové knihy. Jakmile ale všichni odejdou do světa, ve kterém pro mě není místo, musím s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY