Jurkovič, Brno a Vesna

Jurkovič, Brno a Vesna - Milena Flodrová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Milena Flodrová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jurkovič, Brno a Vesna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jurkovič, Brno a Vesna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Flodrová. Číst Jurkovič, Brno a Vesna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová publikace z pera významné brněnské historičky se věnuje působení architekta Dušana Samuela Jurkoviče v Brně i jeho úzké spolupráci s tehdejší Ženskou vzdělávací jednotou Vesna. Spolu s autorkou se tak můžeme vydat na pomyslnou procházku a podrobně se seznámit se stavbami či interiéry, na nichž se Jurkovič podílel. Součástí knihy je také kapitola věnovaná historii a současnosti ŽVJ Vesna a osobnostem, které s ní spolupracovaly. Text doprovází obrazová příloha.


...asarykova univerzita, 2010. Dostupné online ... Milena Flodrová: Jurkovič, Brno a Vesna | MALL.CZ ... . Bakalářská práce. FLODROVÁ, Milena. Jurkovič, Brno a Vesna. Brno: Doplněk, 2012. ISBN 978-80-7239-283-4. Externí odkazy. Stránky spolku; Ženský vzdělávací spolek Vesna Brno slaví 120 let Zprávy z jižní Moravy a Zlínska, 26. září 2006. Jurkovič, Brno a Vesna Milena Flodrová Nakladatel: Doplněk 2019 Jurkovič, Brno a Vesna - Milena Flodrová . Nová publikace z pera významné brněnsk ... Jurkovič, Brno a Vesna | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Nová publikace z pera významné brněnské historičky se věnuje působení architekta Dušana Samuela Jurkoviče v Brně i jeho úzké spolupráci s tehdejší Ženskou vzdělávací jednotou Vesna. Spolu s autorkou se tak můžeme vydat na pomyslnou procházku a podrobně se seznámit se ... Téma/žánr: Jurkovič - Dušan Samo - Ženská vzdělávací jednota Vesna - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY