Slovník žurnalistiky: Výklad pojmů a teorie oboru

Slovník žurnalistiky: Výklad pojmů a teorie oboru - Jan Halada (ed.), | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Halada (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovník žurnalistiky: Výklad pojmů a teorie oboru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovník žurnalistiky: Výklad pojmů a teorie oboru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Halada (ed.),. Číst Slovník žurnalistiky: Výklad pojmů a teorie oboru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slovník žurnalistiky je výsledkem práce sedmnácti autorů, kteří působí na katedrách Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Čtenář v něm najde pojmy z oblasti tisku, rozhlasu a televize, obohacené o zajímavé příklady z praxe, citáty, ale také obrazový doprovod, který dává textu další rozměr. Slovník obsahuje rovněž podrobnější hesla z kulturní žurnalistiky a publicistiky, je tu sledován i vývoj některých pojmů, hesla související s digitalizací a internetizací médií, ale také z široké vydavatelské sféry, postihující například časopiseckou a nakladatelskou problematiku. U mnoha hesel je věcná, slovníková část doplněna o část popularizační, která nabízí pohled do historie pojmu nebo rozvíjí či jinak doplňuje vesměs strohé encyklopedické podání.


... žurnalistiky: Výklad pojmů a teorie oboru Jan Halada (ed ... JTP - Seznam slovníků 2019 ... .), Barbora Osvaldová (ed.) Slovník žurnalistiky: Výklad pojmů a teorie oboru, Jan Halada (ed.), Barbora Osvaldová (ed.), Nakladatel: Karolinum 2017; Česká publicistika mezi dvěma světovými válkami: Jana Čeňková, Barbora Osvaldová Nakladatel: Academia 2017; Co je bulvár, co je bulvarizace: Barbora Osvaldová, Nakladatel: Karolinum 2016 Zboží ze stejné kategorie - Slovník žurnalistiky - Výklad pojmů a teorie oboru Rodinné domy trochu jinak 18 - Projekt dobrý všechno dobré V letošní publikaci Rodinné domy '18 najdete 275 projektů domů, které jsou rozděleny do ... Slovník žurnalistiky je výsledkem práce sedmnácti a ... Slovník žurnalistiky za 9,00€ | Gorila ... ... Slovník žurnalistiky je výsledkem práce sedmnácti autorů, kteří působí na katedrách Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. ... (v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY