Denár v dívčí dlani: Kapitán Exner

Denár v dívčí dlani: Kapitán Exner - Václav Erben | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Erben
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Denár v dívčí dlani: Kapitán Exner.pdf


Chcete si knihu přečíst?Denár v dívčí dlani: Kapitán Exner ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Erben. Číst Denár v dívčí dlani: Kapitán Exner Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyšetřování loupežné vraždy mladé dívky přivede kapitána Michala Exnera, bílou vránu mezi policejními důstojníky své doby nejen vizáží, ale i životním stylem, opět mezi archeology. Čtenář se znovu může těšit na spletitý a napínavý příběh, jehož kořeny sahají do minulosti, na Exnerův nevšední způsob uvažování i jiné jeho extravagance, zkrátka na znamenitý detektivní román, u něhož zaručeně zapomene na vlastní trable.


...da - Kapitán Exner (5) - Denár v dívčí dlani 1/2 06 ... Kapitán Exner podruhé: Denár v dívčí dlani ... .07.2019 - Do osobitého světa archeologů přivede pražského detektiva potřeba vyřešit otázku, kdo zavraždil dívku, která hlídala vzácný nález obsahující několik tisíc denárů. Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem - kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem, ale také nahlíženo dnešní detektivkářskou optikou. Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčíc ... Kapitán Exner (seriál) - Wikipedie ... . Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s ... Denár v dívčí dlani kniha od: Václav Erben. ... Kapitán Exner byl ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY