Gabriela Novotná. Cesta na Dakar: První česká motorkářka na nejnáročnější rally světa

Gabriela Novotná. Cesta na Dakar: První česká motorkářka na nejnáročnější rally světa - Jan Somerauer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Somerauer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gabriela Novotná. Cesta na Dakar: První česká motorkářka na nejnáročnější rally světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gabriela Novotná. Cesta na Dakar: První česká motorkářka na nejnáročnější rally světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Somerauer. Číst Gabriela Novotná. Cesta na Dakar: První česká motorkářka na nejnáročnější rally světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Inspirativní příběh první Češky, která dojela nejtěžší závod světa. „Když se člověk rozhodne a něco si přeje, věnuje svému snu veškeré úsilí, nemrhá pak svým časem a energií, i kdyby se nedostal až ke kýženému konci. V každý moment té cesty na tom bude líp, než kdyby se do ní vůbec nepustil.“ Gábina Novotná na vysněný konec došla. Jako první česká žena dokázala dojet na motorce nejnáročnější rally závod světa, legendární Rally Dakar. Povedlo se jí to na druhý pokus, poprvé ji zastavilo nepříjemné zranění. Celá cesta na cílovou rampu nebyla vůbec jednoduchá, přinesla mnoho bolesti. V této knize ale zdaleka není řeč pouze o samotném závodu, nýbrž o všem, co mu předcházelo, a to od okamžiku, kdy se jedna učitelka jazyků a překladatelka rozhodla, že dojede do cíle. Minimum zkušeností s motorkou stejně jako s vrcholovým sportem, sponzoři žádní, bankovní účet prázdný – nic nenasvědčovalo tomu, že by se to Gabče mělo povést. A přece! Výzva jménem Dakar přinesla mnoho problémů, ale Gabča ani vteřinu nelitovala, že se do ní pustila. Kromě spousty negativních okamžiků a nepříjemných situací se totiž vnitřně hodně posunula, potkala řadu skvělých lidí a navždy jí v paměti zůstanou neopakovatelné momenty, které zažila. Neuvěřitelný příběh jedné trochu šílené mladé ženy ukazuje, že nadšení a tvrdohlavost přináší zázraky. Je cílová rampa nejsledovanějšího závodu světa konec, nebo se dočkáme nečekaného zvratu?


...česká motorkářka na nejnáročnější rally světa ... Cesta na Dakar První česká motorkářka na nejnáročnější ... ... . Inspirativní příběh první Češky, která dojela nejtěžší závod světa. První česká motorkářka na nejnáročnější rally světa. Inspirativní příběh první Češky, která dojela nejtěžší závod světa. „Když se člověk rozhodne a něco si přeje, věnuje svému snu veškeré úsilí, nemrhá pak svým časem a energií, i kdyby se nedostal až ke kýženému konci. Cesta na Dakar: První česká motorkářka na nejná ... Cesta na Dakar - Gabriela Novotná | Cestopisy ... . Cesta na Dakar: První česká motorkářka na nejnáročnější rally světa (2020) | Novotná, Gabriela, Somerauer, Jan | ISBN: 9788075655820 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon. Cesta na Dakar Gábina Novotná. na vysněný konec došla. Jako první česká žena dokázala dojet na motorce nejnáročnější rally závod světa, legendární Rally Dakar. Povedlo se jí t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY