Království meče

Království meče - František Niedl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
František Niedl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Království meče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Království meče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Niedl. Číst Království meče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Wolfram Katzinger z Olšové, někdejší johanita, jehož jediným majetkem je jeho meč, vynikající kůň, statečnost a umění boje, stojí věrně ve službách krále Jana. Beneš z Vřesova pokračuje dál ve stavbě svého hrádku Vřesova, jelikož jenom pevné zdi, prozíravost a snad i močály svírající Vltavu na pomezí z Bavorskem ho mohou uchránit před opakujícími se nájezdy bavorského šlechtice, který je v Čechách znám spíše pod přezdívkou Hanz Křivák. Jako Rožmberkův man, kterého si mladý vladař i přes vzájemnou rozepři velice cení, musí Vřesov opouštět a účastnit se bojů jak s vnitřními, tak s vnějšími nepřáteli na obranu krále. Nebo proti němu? To podle toho, na které straně Rožmberk zrovna stojí.


...álovství meče Přidat komentář. mythos91 ... Království meče / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . 2 26. dubna. Stále stejný standard pana Niedla. ... Hledáte Království meče od František Niedl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Království meče Autor: Niedl, František Nakladatel: MOBA EAN: 9788024376578 ISBN: 978-80-243-7657-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 13 × 20,8 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Meč z Království českého. Sl ... Blade Fighter - světelné meče - YouTube ... . vydání) Meč z Království českého. Slavné české meče. Reprodukce skutečných mečů i mýtické meče z české historie. Meč Bruncvíka, Přemysla Otakara I. a další. Království meče je pokračování osudů rytířů a obyvatel ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY